Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Felesleges elmennem a saját...

Felesleges elmennem a saját nőgyógyászomhoz vagy mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Hiperstimulált lettem, de sikerült a terhesség. A meddőségi centrumban semmi infót nem mondanak, leletet nem adnak, annyit tudunk, hogy valamennyi folyadék van a hasban és valamennyire megnagyobbodtak a petefészkek. Ha több folyadék lesz, akkor leszívják (ezt a recepcios mondta). Mondjuk egyszer adtak leletet, de abban is rengeteg hamis információ volt.

De szörnyen szenvedek. Megkérdeztem, hogy milyen görcsoldót vagy fájdalomcsillapítót szedhetek. A válasz annyi volt, hogy terhesen talan nem kellene. Vérnyomásom és a pulzusom magas (itthon mérem), de azt mondták, beszeljem meg a háziorvossal. Ő meg azt mondja, hogy a hiperstimulacio miatt van és nem tud mit mondani ra, mert nem nőgyógyász. De valamit kezdeni kell vele. Azt sem tudjuk, hogy mennyire súlyos a helyzet. Táppénz javaslatot nem adtak, mert vizsgálat után szóltam, nem előtte. Mire felöltözök, már kész a recept, doki nincs ott, mert átmegy a másik vizsgálóba és köszönnek el. Vizsgálat előtt pedig le sem lehet ülni, ahogy belépünk, már küldenek öltözni.

A férjem elégelte meg a helyzetet és azt mondta, hogy menjünk el a saját dokimhoz. De még csak 4 hetes terhes vagyok, úgysem lat semmit. De megnyugtatna minket, ha nem egy 5 másodperces vizsgálat lenné és a kérdésekre választ kapnánk. Vagyis leginkabb a férjemet. Szerinte rossz kezekben vagyunk és fél, hogy nagyobb baj lesz. A magánrendelés díja nem számít, csak kiröhögtetni nem akarok magam, hogy 4 hetesen odaállítok.


2017. aug. 8. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Még komolyan agyalsz??????😲😲😲KÓRHÁZ CAGY MAGÁN DOKI MÉG MA. .... URAMISTEN
2017. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen menj el a magandokidhoz, mert az itt leirtak a jo ellatastol messze voltak...
2017. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Te miből vagy??? Nem csak azert kell menni h babát lássan hanem kideritdetek mi okoz panaszt. Konyorgom TE(!) kicsit sem aggódsz kettőtökért???
2017. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért agyalok, mert voltam tegnap is a meddőségi dokinál meg múlt héten is. Ha annyira nagy baj lenne, csak mondta volna, hogy menjek kórházba. Oke, hogy siet meg nem kedves de mégiscsak szakember. De már én sem tudom, hogy mit higgyek. Lehet, hogy ennyire nem érdekli az ember? Ma rendel a dokim este, mindenképpen elmegyünk, csak nem akarok hülyét csinálni magunkból, hogy minek megyünk oda, amikor ott a meddőségi centrum... Csak hát oda hiába megy az ember... mint valami húsüzem vagy nem is tudom.
2017. aug. 8. 11:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Doki kellene hamar, görcsoldonak nospát nyugodtan szedhetsz, de azért kérdezz rá, ismerős napi négyet kellett szedjen a terhesség legelejétől, így előzték meg, h görcsöljön.
2017. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Dehogynem aggódok, ezert mentem el többször is. Eddig azt gondoltam, hogy ez az ő szakterületük. Ráadásul azt mondták, hogy a 12. hétig ők végzik a teehesgondozast, akkor adnak igazolást a terhességről, mert az első trimeszteri problémákat ők tudjak kezelni, mezei nőgyógyászok nem. Ezért is bíztam bennük tegnapig. Nem arról van szó, hogy ölbetett kézzel vartam a csodát. Egyszerűen én hülye bíztam ebben az atyaúristennek tartott dokiban.
2017. aug. 8. 11:45
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
amíg nem jutsz orvoshoz a no-spa (forte)-t nyugodtan szedheted. én 12 hetes korig szedtem lényegében folyamatosan cca a 4. héttől.
2017. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Nospaból max napi 1 et ajanlanék mert ha nyitott kicsit is a méhszáj akk az ellazitja kinyílik és vérzéssel elmegy a baba vigyázz vele
2017. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
hát, nekem a nőgyógyász (több is) 3x2-t vagy fortéból 3x1-et javasolt. mondjuk anélkül kb mozogni sem tudtam sokáig...
2017. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Mi a helyzet? Eljutottal orvoshoz?
2017. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!