Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik programba OEP támogatot...

Lombik programba OEP támogatott közben saját finanszírozás?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk az első beültetésen és sajnos nem sikerült, megtapadt, de alacsony a hcg szintem és el fog menni a baba. Van egy olyan lehetőségem, hogy a következő beültetésnél ha fizetek 100 ezret, akkor beültetnek januárban, és megmarad 4 finanszírozott, ha nem, akkor 3 hónap múlva jöhet a következő. Van még lefagyasztva 5 embrióm. Nem sikerült teljesen megértenem, amit mondtak erről, nem a 3 hónap várás miatt, de valami olyasmit mondtak, ha kihasználom az 5 támogatott lombikot, utána 250 ezer lesz a beültetés. Most azért lenne csak 100 ezer szerintetek, mert van még lefagyasztva? Ha nem lenne, akkor 250 ezer a levétellel együtt? Mert azt fejtettem ki ebből az egészből, hogy azért 100 ezer, mert csak beültetés lenne, mert van fagyasztott embrióm. Valaki el tudja nekem magyarázni? BMC-be járok.

#lombik #OEP #saját finanszírozás
2014. dec. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem. Ha befizeted a 100.000 ft akkor a többi rész egy alapítvány fizeti. Ha a fagyasztottat választod az kb 60-80 ezer ft. És akkor is megmarad a tb-s lombik lehetősége. És ha elfogy a tb-s akkor nem 250 ezer hanem 5-600 ezer :(

2014. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. dec. 20. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Kaális vagyok, ott úgy van hogy amíg nem használod el az 5 államit, addig "ilyen olcsó" ha saját költségeden végezteted a dolgot.

Nekünk egy fagyikánk volt, mi is saját költségen vállaltuk, épp ezért.

60.000 a FET, csak fizetned kell a vérvételekért, az UH-kért is........ Így mi 105.000Ft-ot hagytunk ott a FET-re, + gyógyszerek, de ott nekem nem kellett stimu előtte, spontán ciklusban kaptam vissza.

Megtapadt, így van még 4 állami lehetőségünk is, és most vagyok 34 hetes a kisfiunkkal :-)

Amíg van fagyitok, mindenképp én azt próbálnám, először államin, ha nem sikerül, akkor utána saját költségen.

A 3 hónapot egyébként érdemes kivárni, a testednek kell ennyi idő.

Sajnálom egyébként :-( Szorítok hogy a következő erősebb legyen!

2014. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ki tudja miért, de ha az 5 államit elhasználod, utána baromi drága, én nem is ennyit, hanem 600.000-ezret hallottam kb. Szóval a 4 kihasznált állami után mindenképp érdemes nektek kifizetni, de olcsóbb a fagyi saját szebből mint a stimus lombik. Ezt is szem előtt kell tartani.

És azt is, hogy a fagyikák annyi mindenen mentek már át, sokszor azt mondják strapabíróbbak lehetnek........

2014. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy össze fog jönni, mert sajnos most elég rossz a helyzet, méhen kívüli terhes vagyok és kemoterápiás injekciót kapok, hogy elmenjen az embrió :(
2015. jan. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!