Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korábbi császármetszés belső...

Korábbi császármetszés belső hege lehet akadálya a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló problémája?

2017. aug. 11. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A heget is méhnyálkahártya borítja belülről a beágyazódást szerintem szerintem nem érinti a heg. Én 14 hónappal a császármetszés után lettem kétpetéjű ikerterhes, harmadik próbálkozós hónapban.


Olyat viszont már hallottam, akinek császármetszés után petevezető elzáródása lett, tudod, utána hajlamos ez-az összenőni a hasüregben. Érdemes lehet ezt is kizárni, ha nem jön a baba.

2017. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnapi UH-n mondta az orvos, hogy nem tetszik neki a heg, nem úgy néz ki, mint kellene. Nem fejtette ki jobban, csak visszahívott következő vérzés után kontrollra.

Régi heg, 6 éve szültem.

2017. aug. 11. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 8 éve volt az első császárom. A fiam 6. szülinapja után döntöttük el, hogy jöhet a 2. baba. 3 alkalomból összejött. A kislányom is császárral született, a hónap elején volt 1 éves. Július elején voltam rákszűrésen, a dokinak nem tetszett valami, kézi vizsgálattal valamit kitapintott. Elküldött UH-ra mióma gyanúval. Az uh-on semmit sem találtak, a 2 császáros belső hegem 6 mm. Mondta a doki, hogy valószínűleg a 2 császártól nagyobb a méhem egy picit. Most várom, hogy megjön-e, a hónapban kezdtük rágyúrni a 3. babára...
2017. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nálam konkrétan UH-val nézte, és az alapján mondta, hogy nem tetszik neki amit lát... majd további magyarázat nélkül visszahívott következő vérzés után kontrollra.

egyszerűen elképzelésem sincs, hogy mire gondolt, de én is siettem, és ott hirtelen eszembe sem jutott megkérdezni.

2017. aug. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!