Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párom Frontint szed, mert...

A párom Frontint szed, mert pánikbeteg, és nem jön a baba. Lehet hogy ezert?

Figyelt kérdés
Tudtok relemel segiteni. Baratom panik bsteg es ezert frontin kell szedjen ha gyorsan ver a szive. :( nem sikeeul baba. Lebet hogy ezert!? Nagyon szomru vagyok mert nagyon nagyon szeretnek babat de nincs meg 1 eve hogy probalkozunk igy nem tudok dokihoz menni :'(
2017. szept. 23. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Amíg szedi, addig jobb is, ha nem jön össze. Nem biztos, hogy teljesen egészséges lenne.

Idegileg instabil partner pedig nem alkalmas családalapításra.

2017. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
61%
Ilyen helyesírással és párral várj még vagy 80 évet
2017. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem is baj, hogy ilyen embereknek mint ti nem sikerül a baba, már ne is haragudj...
2017. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Még szerencse,hogy nem jött össze. Ilyen gyógyszer mellett? Próbálkozni se szabadna.
2017. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Frontin mellett felejtsd el a családalapítást, a pszichiáter, aki felirta, nem mondott semmit?
2017. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg nincs befolyással a frontin a nemzőképességre. De a biztonság kedvéért a párod kérdezze meg az orvosát, aki fel szokta írni neki.
2017. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Össze-vissza írsz,alig lehet elolvasni.Veletek valami nagyon nincs rendben,csatlakozom az előttem szólókhoz.
2017. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy rosszul írtam de ti meg elmehetek a busba hogy rögtön ilyeneket irtok. Tiszta szégyen. Egy normális kérdést írtam hátha segit valaki és ilyenek vagytok. Képzeljétek tudok helyesen írni. Volt már közös babának de sajnos 11 hetesen elment :( köszönöm aki rendes választ írt...
2017. szept. 23. 19:54
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Amíg nem gyógyul meg, nem kellene erőltetni ezt a baba dolgot.

Felelőtlenség. Mi van, ha rábízod a gyereket, és rohama lesz?

2017. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Az a szégyen, hogy ilyen idegbajosok akarnak szaporodni, mint ti. :D
2017. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!