Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3x2 utrogestan hüvely kapszulá...

Eva4 kérdése:

3x2 utrogestan hüvely kapszulát kell használnom, kicsit el vékonyitotta a clostyl. Fáj a mellem vagyis inkább nagyon érzékeny utrogestan tol fájhat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi kifelejtettem h a méhnyálkahártyámat vékonyitotta el
2017. okt. 6. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg bárnilyen hormonbeavatkozástól lehet érzékeny a mell, úh nincs kizárva. Amúgy a clostynak is (bár az nem közvetlen hormon, de a hormontermelést stimulálja) is lehet ilyrn mellékhatása. Vagy akár terhesség is lehet a háttérben. Nehéz megmondani.
2017. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! El felejtettem még azt h estrofem tabit is szedek napi 1 ma délutántol elviselhetetlenul fáj a derekam szinte le akar szakadni.e honap 1 - én volt a peteérésem pontosan tudom mert uh nézték
2017. okt. 6. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétesélyes: vagy a stimuláció okozza, vagy terhesség. Mondjuk nekem a clostytól, meg a progeszterontól nem fájt sosem a mellem, csak amikor teherbeestem. Ez utóbbi tablettát, amit írtál, sajnos nem ismerem.
2017. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a menopur injekciót ismered? Azt a clostyval kellet hasznàlnom
2017. okt. 6. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, azt sem. Nekem csak closty és progeszteron volt.
2017. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2017. okt. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!