Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki petevezeték átfújáson...

Aki petevezeték átfújáson esett át, azonnal lett babája?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy nálatok, hogy volt. Mi 4 hónapja voltunk, két oldali összenövésem volt. Ekkor nagyon felcsillant a szemünk. Az orvos azt mondta, hogy ne próbálkozzunk most 1 hónapig. Viszont azóta sem lett semmi... Hormont azóta 1 szer szedtem Viszont most 17-én kellett volna megjönnie, meg sem jött. Annyira bizakodóak voltunk, de a teszt szerint nincs baba.

Igaz, hogy akinek néha kihagy a ciklusa szinte sohasem tud teherbe esni?



2017. aug. 19. 06:34
 1/1 Miculi111 ***** válasza:

Én 2016.01.04-én voltam méh átfúváson!

Mivel volt egy cisztám de mikor megvizsgáltak műtét elött akkor már nem volt ott semmi akkor már a jobb pete vezetékem volt el tömödve! És le akarták amputálni! Nahát ebbe nem mentem bele!!!!!!!!!

Nahát megtörtén az átfúvás mondták semmi ágyprogramot ne tervezzünk :D 1hónapig

Okok be is tartottuk majdnem :)

3nappal elöbb kicsit össze bújtunk minden helyén volt és vártam mindig mint a hülye az elment vonatra azaz hogy összehoztunk e egy babát 2nap késéssel megjöt a menstruációm! Aztán azóta is várok járok dokihoz meddőségire de úgy sza*nak rám mint annak a rendje mindig pis*lnom kell minden hónapba és semmi problémám nincs csak nem ajánlok kest!!

Szerintem az a baj! Szóval 5éve szeretnénk egy kicsit belölünk hiába fuvtak akármi nem jött össze!

Menj egy magán meddő dokihoz ajánlani tudom igaz ott hagyod a bugyidat is ha kell de nekem is ez a tervem! Szombathelyi vagyok voltam már egy pár dokinál itt meg győrbe de semmit nem érnek! Vagyis még nem tejelsz!

Vagy még tapolcát tudom ajánlani azt mondják nagyon jó! Meg pécsett az egy kisebb meddőségi de nagyon segítő készek és nagyon a témába vannak!

Bocsi a helytelen írásért és sajnálom hogy ennyit tudtam írni de ennyit tudtam segíteni! :'(

2017. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!