Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progesterone exeltist hüvelyen...

Progesterone exeltist hüvelyen keresztül?

Figyelt kérdés
Dokim kifejezetten így kérte, mondta, tudja, hogy mindenhova az van írva, hogy csak szájon át, de az új kutatások szerint sokkal jobb a hatása hüvelyen keresztül, nagyon bevált így. Én hiszek neki, csak volt-e valaki még hasonló szituációban? Most a ciklus 2. felében csak progeszteron, jövő hónapban Closty, inszem, és progeszteron. Kicsit tartok ettől az egésztől. Férjem katonái kicsit kevesen vannak...nekem meg rövidek a luteálisaim, de elvileg a tüszőéréssel nincsen gondom. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, van már egy gyermekünk, de a testvér nem akar jönni.

2017. okt. 30. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Bàrmennyire hihetetlenül is hangzik, ez így van.Én is így voltam, nekem is ott kellett alkalmaznom. Pár alkalommal bejött, aztán elkezdett csípni, így abbahagytam.
2017. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz, hogy hüvelyben jobban felszívódik. A mellékhatás is elvileg kevesebb úgy.


Nekem terhesen szájon át kellett szedni és az elején nagyon szédültem bevétel után 1-2 órán keresztül.

Egyébként így is teljesen hatásos volt nekem.

2017. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Igaz, nem mai a kérdés.


Azt szeretném kérdezni,h a szédülés elmúlt, vagy a szedés alatt végig fenn állt?

Mennyit szedtél belőle?

Köszönöm ha válaszolsz!

2018. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! 1 nap szájon át vettem be, azt éreztem be vagyok rúgva, borzasztó volt. Hüvelyen keresztül semmi mellékhatása nem volt!!!
2018. jún. 15. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!