Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik küzdöttek hüvely fertőzés...

Akik küzdöttek hüvely fertőzéssel, meddig próbálkoztak a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Sajnos én ezzel küzdök, mindig dokihoz járkálok vele. Vannak jobb és rosszabb időszakok e téren. Nálam a doki bakteriális vaginozist állapított meg. Azt mondta, hogy lehet nehezebben esek majd teherbe. Nyár elején volt utoljára fertőzésem, 3 hónapig nem is tért vissza igy megbeszéltük férjemmel, hogy akkor bele vágunk a tesó projektbe. Sajnos nem sikerült és újra vissza is tért a fertőzés. Van akinek hasonló gondjai voltak és megis sikerült a baba?
2017. nov. 3. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Lactofeel heti kétszer és nem lesz bajod.
2017. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked bevállt? Én annyi mindent próbáltam már de semmi nem hozott tartós eredményt.
2017. nov. 3. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanám, ha nem vált volna? :)

Részesedést sajnos nem kapok.


Terhesen volt állandóan ilyen bajom, minden viziten talált valamit a doki, állandóan kúpok kellettek, utána ajánlotta, hogy használjam ezt ne csak a kúra után, hanem megelőzésként és bevált. Onnantól nem volt gond, pedig a terhesség rendesen hajlamosít.

2017. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem az se valt be...😞 vagy nem kene egy doboz utan feladni? 30hetes vagyok de a kezdetek ota kinlodok. V

Most vagilactot irt fel, elotte gyogyszert.

2017. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen állapotra használtad, 4-es?

Vett kenetet az orvos? Célzottan kezelt? Csak kúra után jó ezt elkezdeni vagy ha még épphogy csak érzed, hogy "ebből megint folyás lesz". Nekem ilyenkor száraz, feszül, diszkomfort érzetem van (ezek a bakteriális jelei, gombára nem jó).

2017. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van itt minden...gomba, baci...de mindig kezeles utan probaltunk telepiteni, de nem sok sikerrel. Most tul vagyok 1 heten antibiotikumon es 3 gomba elleni kupon. Most 10 nap visszatelepites. De mat el vagyok keseredve.
2017. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Celzottan kezel mindig, de 1 het es visszater
2017. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is viszzatér,életemben nem volt és most 38 évesen egyszer elkezdődött,most vagyok túl egy 10 napos antibiotikum kúrán,és ugyanúgy elkezdődött ahogy abbahagytam.Kipróbáltam már mindent a legdrágább szereket is,ami kissebb eredményt hozott az a betadin hüvelykúp az volt a legolcsóbb és leghatékonyabb,akkor 3-4 hétig szuper volt minden,de valószínű azután kellett volna egy hüvelyflóra visszaállító kúra is,mert ez megöli a jó bacikat is.Ezt ki fogom újra próbálni.800ft volt és vénynélküli.Én sosem gondoltam hoyg ez ilyen dúrva lehet.És nem is tudom hogy hol szedtem össze.
2017. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Leírom az én történetemet.

HPV fertőzésem volt 2,5 éven át, ráadásul a magas rizikófaktorú, tehát rákot okozó. A HPV vírus, tehát nincs rá semmilyen gyógyszer, csak az immunrendszer erősítés. 3-6 havonta jártam citológiára. Hol jobb volt a helyzet, hol rosszabb. P2 - P3as citológiám volt folyton, felváltva szinte...volt amikor erősebb volt az immunrendszerem és a HPV nem volt kimutatható, aztán a következő citóban ott volt ismét...

Eljutottam a végponthoz, amikor P4-es lett a citológiám. Gondolhatjátok, kiborultam, tudtam hogy ez már nem játék (nem mintha előtte fél vállról vettem volna a dolgot). Ekkor akadtam rá egy termékre, majd belinkelem a hozzászólásom végén. Ez egy baktérium és vírusölő készítmény, akkor még rendelni sem lehetett, Szlovákiából hozta be nekem valaki, aki esküdött rá és kezességet vállalt érte... már megvolt a műtétem (méhszájcsonkolás) időpontja, de közben elkezdtem inni ezt a lötyit, műtét előtt még elmentem magán úton egy citológiára, konkrétan műtét előtt három nappal közölték hogy P2-es a citológiám és a vírusnak nyoma sincs. Nagyon komolyan ellenőrizték a citómat, direkt felhívta rá a figyelmet az orvosom, hogy alaposan vizsgálják meg, mert ez most nagyon fontos... viszont amikor megnézte a méhszájamat, az elmúlt 2,5 év sajnos nem múlt el nyomtalanul... már ott voltak a vírus által okozott elváltozások, így számomra a műtét elkerülhetetlen volt. DE! Ha előbb rábukkanok erre a folyadékra, tuti hogy nem jutok idáig.

Én azóta is mindenkinek ajánlom (nem kapok jutalékot, nem ismerősöm a forgalmazó, csak szeretném ha más ha nem muszáj nem jutna odáig mint én).

Azóta már rendeltem egyszer újra, nem a HPV miatt, mert a citológiám már két éve P1 - P2 között változik, hanem mert emésztési gondjaim voltak és arra is fantasztikus volt. :)

Magyarországon egyébként nem kapott engedélyt, mert túl magas a koncentrációja...


És a termék:

[link]

2017. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Egy évig kinlodtam. MINDENT megpróbáltam és tudod mi segített? Vissza építettem a hüvely flórámat, aztán nem foglalkoztam vele. Csak békén hagytam odalent...
2017. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!