Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik az a teszt ami sokszor...

Melyik az a teszt ami sokszor "álpozitív" tehát úgy mutat második száradási vagy egyéb csíkot hogy nincs terhesség?

Figyelt kérdés
Nem akarok sok csalódást átélni ezért inkább elkerülném ezeket a vicceskedő teszteket.
2017. nov. 7. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz csalódásokat átélni, mindig várd meg a teszttel, hogy 1-2 napja késsen a vérzésed. Azelőtt úgyis bizonytalan bármilyen eredmény.
2017. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Clearblue keresztes teszt.

Xepil teszt csík.

Expect teszt csík.

Medilab teszt csík.

Gabriel teszt kazetta.

Pregnanses teszt csík.

Kb ennyi.

2017. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2017. nov. 7. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A facellen is mindig van halvany csik.Mindket fajtan,a vizeletsugarason es a csikon is.
2017. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertári Medi-Lab ill. a gy.tári Gabriel engem sosem vert át.Pedig a Gabrielt pl mindkét gyerkőcömnél bevetettem.A második babámat már az esedékes mensi napján nem első vizeletből extra halványan is kimutatta.Amire itt mindenki azt mondaná hogy száradási csík az valós csík volt mert 2 nappal később szépen ki is jött rajta 😉
2017. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!