Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e álpozitiv a clearblue...

Julko8333 kérdése:

Lehet e álpozitiv a clearblue teszt?

Figyelt kérdés
Hallo Lányok! Szeretném ha segitenétek . Csinaltam egy clearblue tesztet a nemvárt elött négy nappal es halvany de vastag keresz pozitiv jött ki időn belül. A masodikat ma csinaltam es ugyanolyan lett, nem tudom mennyire hihető a teszt eredménye. Megpobalok fotót feltölteni . A válaszokat várnám. Köszi.

2016. márc. 27. 01:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Toltsd mar fel kerlek. Mert en eleg sok

Clear blue tesztet megcsinaltam de sajnos mind negativ lett. Es egyszer nem jott meg 10 napig, de egy negyed annyiba kerulo tesztet vettem es pozitiv lett. De sose gondoltam h a clearblue lehet a rossz.

2016. márc. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ok de hogyan toltsem fel a kepet?
2016. márc. 27. 01:33
 3/24 A kérdező kommentje:
javascript:;
2016. márc. 27. 03:15
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez a fajta sohasem volt alpozitiv. Volt, hogy negativ lett, akkor nem is voltam terhes, de amikor pozitiv lett (akar halvanyan is), akkor baba volt a dologban.

Legutobb en is mensi elott 4 nappal, raadasul delutan hasznaltam, gyenge volt, de pozitiv. A nem vart napjan teszteltem vele legkozelebb, akkor teljesen eros volt mar.

Szeritnem ha tenyleg pozitivnak latod, akkor terhes vagy, de varj 2 napot az ujabb teszttel.

2016. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Egyebkent kepfeltoltes.hu-n feltoltod a kepet, a linkjet pedig berakod ide.

Nekem ilyen volt a mensi elott 4 nappal:

[link]

Es ilyen lett a nemvart napjan:

[link]

2016. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is clear blue tesztet használtam mikor késett, először nagyon halvány volt :-) most Itt alszik mellettem a 2,5 éves kislányom!Sok sikert drukolok!
2016. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Elhasznaltam pár tesztet sajnos. Tehat tapasztalatbólmondom a clearblue sosem tévedett! Volt nagyon halvány vonalasom belőle és igaza lett 😊

Egy teszt ha időben jön ki barmilyen halványan is es nincs elazva csak hcgre reagál. De ismételj mindenképpen.

2016. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A clear blue megbizható!
2016. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat , mára nem várom a menszt, majd kiderül mi lesz. A hasam nem faj pedig szokott.A 10 nap körül nagyon fájt , azt hittem meg fog jönni , és a hőm is egy napra leesett . Hát kiváncsi vagyok nagyon mi lesz .ma reggel meg magas volt a hőm 37.2 .
2016. márc. 27. 16:18
 10/24 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2016. márc. 27. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!