Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lady ciklus vagy barátcserje...

Lady ciklus vagy barátcserje tea? Menzesz előtti barnázásra, progi hiányra.

Figyelt kérdés

A Lady ciklussal az a bajom pl, hogy ovu után kell inni és van benne cickafark. Azt amúgy pont ovu előtt kell úgy tudom, ha palástfűvel váltjuk. AKkor mégse?

Tudom a hormon pótlás az igazi, van is Duphaston receptem. Légyszi ne azt írjátok hogy más nem használ csak a műhormon, olyan írjon akinek van tapasztalata ezekről a teákról!


2017. dec. 2. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvos és kezeljen ő.

Ha baj van akkor szimpla tea meg ilyesmi nem segít.

En is erolkodtem h na majd én gyógyszer nélkül.. de semmi 6 honapot bajlódtam ezekkel. Aztan elmentem orvoshoz, rá 6hetre pozitív teszttel mentem hozza. Duphastont kaptam 3x1 et

2017. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ginger Mama ***** válasza:
A ladt ciklus tea nekem becàlt, a baràt seje nem, hànyingerem volt folyton töle.
2018. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!