Fanmuzer kérdése:

Lenne egy kerdesem . Mar lassan 4 honapja hogy egyutt elunk es meg nem vagyok pedig mar nagyom akarunk mia baj?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Keress fel egy nőgyógyászt! Bármi lehet..
2017. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap még semmi. Élvezzétek egymást, a szexet, az együtt töltött időt. Ilyen rövid idő után egyébként sem vállalnék gyereket.
2017. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az együttéléstől fogsz teherbe esni, hanem a szextől.


De viccet félretéve. Mióta próbálkoztok? Nekem a doki anno azt mondta, hogy ha fél év után nem jön össze, akkor menjünk el mindketten egy kivizsgálásra, és akkor megbeszéljük a dolgokat. Ha rá félévre sem lesz eredmény, akkor átbeszéljük a lehetőségeket. De ez függ az életkortól. Én már akkor 32 voltam, a férjem 49, szóval ezért volt nekünk fél évre szűkítve a próbálkozás lehetősége. Valszeg a húszas évei elejét taposó párnak több időt javasolnak a próbálkozásra és csak utána ajánlják a kivizsgálást, és a legvégső esetben, ha már tényleg évek óta nem jön össze, akkor a beültetést, lombikot, stb.-t.

2017. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hmm.. hat a párom 18 en 17 .. de mi mar nagyon akarunk gyereket es nem izgat hogy meg csak lassan 4 honapja elunk egyutt :)
2017. dec. 4. 23:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Neee!!!! Ne akarj gyereket 17 évesen!!!! Te is gyerek vagy még meg a barátod is!! Várjatok még vele! Inkább éljétek ki magatokat aztán jöhet a gyerek! Ha terhes leszel és 1 hónap múlva szakítotok! Akkor mi lesz a babával? Abortusz lesz a vége! Kérlek ne!
2017. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen mégis miből tartanád el?
2017. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy együtt maradtok, hiszen lakva ismerszik meg az ember, ráadásul egy baba nagyon próbára teszi a kapcsolatot.

Ilyen hirtelen csak akkor érdemes belevágni, ha az ember egyedül is képes felnevelni úgy, hogy nem fél évesen beb@ssza a bölcsibe, és persze nem a szülei nyakára szüli, hogy majd ők nevelik, amíg anyuka tanul/bulizik.

Előbb éljetek, építsétek fel az életeteket, lehet biztos munkátok, aztán bele lehet vágni.


De az sosem sül el jól, amikor a 17 éves kislány (igen, agyilag sokan azok, mivel felelősséget magukért sem tudnak vállalni, nemhogy másért) csak azért vállal babát, mert megunta a barbizást, és kipróbálná egy élő babával, csakhogy épp míg a Barbi babát bedobhatod a sarokba, mert épp nincs kedved vele játszani, addig az élő babát nem, ahhoz akkor is fel kell kelned, és akkor is meg kell etetned, és akkor is foglalkozni és vigyázni kell rá, amikor összeesel a fáradságtól és rohadtul nincs kedved, inkább mennél inni a haverokkal.


De ha csak a segílyért szülnél, közlöm, hogy az sem éri meg, 12 ezer forinttal nem sokra mész. Egy baba sokkal többe kerül.

2017. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon is feltunnek nevelni egy pici babat tudjatok miert? A sogornőm gyereket 15 evesen en nevetem fel felig en imadom a gyerekek akkor szerintetek a sajatomat mennyire imadnam .. ! A parommal meg nagyon szeretjuk egymast a baba nem szedne szet minket hiszen azt varjuk ..! Es tisztaba vagyok vele hogy nehez egy gyerekk felnevelése de en megtundám csinalni :)
2017. dec. 6. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze...
2017. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy fel tudjátok együtt nevelni boldogságban, békességben majd a kicsit.

Csak tudod azért kételkedik mindenki, mert több példa van arra, amikor a a rózsaszín köd után pofára esik a kismama (még idősebben is), minthogy a pár ilyen fiatalon, gyerekkel együtt marad jóban rosszban. És leírják a rossz oldalát is, de az nem azt jelenti, hogy ellened szurkolnak.

2017. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!