Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt aki vegig kupozta/gomb...

Van itt aki vegig kupozta/gombazta a terhesseget?!

Figyelt kérdés
Allandoan kijon, tejtol, cukorrol , liszttol

2017. dec. 21. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat akkor ezeket keruld ahogy lehet. Nekem bevalt az h kúp után gynopholius kúpot használtam 1 hetig, azota nincs gomba (meg ugye ezekbol kevesebbet eszem, naponta tobbszor lefujom gyors fertotlenitovel a wc uloket magam utan, tusolóstörcsit 3 naponta cserélek) probald ki
2017. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te se eszel ilyeneket akkor? Hogy kerulod el a kajatukmalokat csaladbsn, munkahelyen? Ott kinos bevallani miert
2017. dec. 21. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kerüld az élesztős, cukros dolgokat, az jó táptalajt biztosít a gombáknak. A gynopfilus kúp nekem is használt, meg amellet még, hogy naponta cseréltem a fürdőtörcsit és nyilván forraláson mostam. És napos betétet használtam, amit persze többször cseréltem naponta. Kivül meg Canesten krémmel kenegettem.
2017. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1vagyok

Nem, inkabb csokkentettem az ilyesmiket. Teljesen nemtudom elkurni. Ha nagyon akarnam tudnam.. de nagyon nehez lenne. Ugy nez ki eleg volt a ginopholyus kúp meg h csokkentettem az élesztős, lisztes, túl cukros dolgokat

2017. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!