Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül az inszem?...

Miért nem sikerül az inszem? Nincs valami praktika ami elősegiti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet. Nem tudjuk, hogy milyen vizsgálataid voltak (pajzsmirigy, terheléses inzulin, immunológia, genetika stb). Nekünk inszemre azt mondta a foki, hogy 10% esély van a sikerre.
2017. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is ezt mondta,petevezeték átjáratósági,hormonok,kellet méhnyak rák szürés, neked milyen kellett?
2017. dec. 21. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem sikerült egyik sem. Lombiknál is csak a 3. és a 6. beültetés, de az előzőből 20 hetesen vetélés lett, a másodikból most 10 hetes vagyok.

Nálunk sorra derültek ki a problémák, nem kevés...

De van, hofy csak a szerencse hiányzik.

2017. dec. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húgom Németországban él. Neki is voltak gondjai a teherbeeséssel. Ott inszeminációt nem is csinálnak, mert úgymond "nem éri meg". Nagyon kicsinek vélik ott a teherbeesés esélyét ilyen formában ezért ha megvan a probléma először azt próbálják kezelni, ha nem sikerül azonnal lombik. Persze ez sajnos Rajtad nem segít, de talán tényleg azért nem sikerül, mert kevesebb így rá az esély.
2017. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom, régi kérdés, remélem, azóta sikerült a baba :) Ha esetleg még nem, akkor biztatni tudlak, nekem a 6. inszem lett sikeres, pedig már nem bíztam benne egyáltalán, lombikra szerettem volna menni, de a dokim nem hagyta. Az volt az egyetlen hónap, amikor a beavatkozás után nem kíméletem magam, cserepeket pakoltam, bulikáztam is sokat :) Szóval nekem ez volt a "praktikám" - persze ez csak utólag derült ki.
2018. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!