Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hanyadik napon jön meg nektek...

Hanyadik napon jön meg nektek a mensi fogamzásgátló mellett? A 4. napomon meg nyoma sincs?

Figyelt kérdés
Fogigátlót szedek, ha megjön indítjuk az első lombikunkat, de bezzeg most meg nem akar megjönni. PCOSm van, általában hosszabbak a ciklusaim. A fogigátló előt Norculotot szedtem.
2018. jan. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Az megvonásos vérzés. A 7 napos szünet valamelyiken kell megjönnie. Nekem mindig az 5-6. környékén jön meg.
2018. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a 7 napos szünet 3. napján szokott megjönni
2018. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan a tájékoztató is írja, a szünetmentes napokon bármikor megjohet. Nekem 3-4. napon szokott megjonni
2018. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor szedtem, nekem mindig a 3. nap este jott meg a szunetben, es a 7. napig tartott, ugyhogy ne aggodj, meg siman megjohet. de hogy hogy ezt kerded, eddig mikor jott meg neked a 7 napban?
2018. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a megvonásos mindig a szünet 1-2. Napján jött, mikor az új levelet kezdtem már híre hamva sem volt 3-4 napig tartott..

Utána, amikor abbahagytam 29 napra jött ugyanúgy, majd beállt 25-26 napra..

2018. jan. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerencsére az 5. nap hajnalán meg is jött.
2018. jan. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!