Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt túl stimulálódott...

Clostilbegyt túl stimulálódott petefészek?

Figyelt kérdés

Ma a 22. Ciklusnapomon voltam ultrahangon mert a 14. Napon rettenetes görcsöm volt... egy éjszakán át sírtam! Új dokihoz mentem aki ultrahang vizsgálat közbe azt mondta( amit egy nő soha sem akar hallani) "ajjajjj"!! Majdnem kiugrott a szívem a helyéről! Túl stimulálódott a bal petefészkem! De annyit mondott hozzá, hogy lát egy tüszőt! Annyira a hallottam hatása alatt voltam, hogy nem kérdeztem rá hogy mit jelent ha lát egy tüszőt. Az jót jelent? Vagy semleges?

Vigyázzatok a Closival :(


2018. jan. 5. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüsző az érőben lévő petesejt, úh alapvetően jót jelent. Bár ahhoz, h megtermékenyüljön, ki is kell szabadulni (ún meg kell repednie), csak akkor tud megtermékenyülni. Nem mondta, kb mekkora a tüsző, vagy hogy mikorra várható, hogy reped?
2018. jan. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit :(

Csinált ott tesztet, negatív lett és annyit kérdeztem, hogy még van esély? Mondta hogy persze! Akkor igazából az aktusok a maradék ciklusban ( kb 1 hét van hátra)nem számítanak? Vagy ezek szerint még nem volt ovulációm? :(

Köszönöm a választ!!!!

2018. jan. 6. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha most látta a tüszőt, akkor még nem volt ovulációd elvileg.

Az együttlétek kapcsán pedig - bár sokan állítják, h nem ovulációkor estek teherbe - de a tudomány mai állása szerint teherbeesni csak az ovulációkor lehet (ami kb 12-24 órát ölel föl), viszont mivel a spermák több napig is élHETnek a méhben, ezért az ovuláció előtti két-három nappal történő együttlétből is lehet baba.

2018. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez szomorú hír :( mert stop-ot kaptunk szex téren, mivel a ciszták külső behatásra kifakadhatnak vagy megcsavarodhatnak. Akkor az az iszonyú görcs a 14-ik napon nem tudom mi lehetett :(
2018. jan. 6. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h a closty miatt akkor is volt egy peteérés, bár ez ritka, de nem lehetetlen.
2018. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira bizakodom! :(

Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!