Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért írtak fel nekem petefesz...

Miért írtak fel nekem petefeszek cisztára closibegyt?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,ha petefészek cisztám van akkor nem szabad szedni.

Elég össze vissza van a mensim.

Babát tervezünk :)


2018. jan. 8. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezed meg?
2018. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most olvastam csak.
2018. jan. 8. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azert irt fel azt az orvos mert rájöttunk h azert van mindig 1-2 ciszta mert a tuszok nem repednek meg, hanem ugy 10-16mm nél megállnak a növésben és elhalnak de nem sorvadnak el/szívódnak fel,hanem betokozódnak aztan menzesszel ürülnek.

Egy kúra alatt 2x megnézett az orvos,egyszer sem lett cisztám. Megnőttek es meg is repedtek a tuszok es masodik ciklus után meg se jött már. És azóta se :)


Ha figyel téged vagy legalabv 1x megnéz már az is jó.. de ha nem hívott vissza , akkor önszorgalomból menj el egy ultrahangra.


31hkm

2018. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De visszahovott. Most arra varok hogy megjojjon. Elsejere kellett volna megjonni de meg nem jott meg. Akkor kell elkezdenem szedni mikor megjon es a peteereskor kell visszamennem.
2018. jan. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!