Ovu teszt egész ciklusban negatív, hőgörbe cikk-cakk, mikor lehet az ovum?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk! Tudom rövid idő. Mértem 2 hónapig a hőm és össze vissza ugrál, képtelenség bármit leolvasni róla (szájban reggel mértem). Az ovu tesztet is az egész ciklus alatt csináltam és talán 2-szer volt, hogy egy nagyon kicsi halvány csík jelent meg rajta, a többi napon havas mező! :( (legérzékenyebbet vettem)

Hiába mondom az orvosomnak, ő erősködik, hogy semmit nem vizsgál amíg le nem telik az 1 év...azért az mégis csak 7 hónap múlva lesz. Nagyon soká :(

Szerintetek mit lenne érdemes csinálnom? Lehet nincs is ovum. Azért a legérzékenyebb tesztnek gondolom ki kellene mutatnia.


2018. jan. 12. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Valszeg nincs ovud vagyis amikor ilyen a ciklus abban nincs ovuláció.

Menj el masik orvoshoz es mond h majdnem egy eve probalkoztok es nezzen meg kozepidoben ( nem kell mindig igazat mondani ezzel kapcsolatban) es mondd meg h a hőgörbéd sem mutat ovulációt.

Nem kell utána hozza jarnod csak 1x elmesz h megnezzen amikor ovud kéne legyen. Ilyen egyszeru..

2018. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy ha 3 honapja probalkoztok akkor 9 hó van hátra ,nem 7.. vagyis felénk 12 hónap 1 év
2018. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam el! Új a doki, második és ő nagyon normális és őszinte voltam sajnos és mondta hogy várjak türelemmel 1 évet... szerintem az nagyon sok :(
2018. jan. 12. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmutatod a hődet?

Amikor nekem azt mondta az orvos h várjunk még 1 évet akkor visszamentem 2 hónap múlva és mondtam h lejárt az 1 év 😂 Nem kezdett el számolgatni.

2018. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem merném azt mondani a következő találkozáskor :D tuti emlékeznem :D


[link]

2018. jan. 14. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen görbével nem sok esély van teherbe esni.
2018. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az... :(

Az a baj a dokim annyira makacs és ragaszkodik az 1 évhez hogy ha az orra elé dugnám a görbémet, egyáltalán nem érdekelné :(

2018. jan. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!