Mit gondoltok a hőmről, esélytelen a baba?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Borzasztóan alacsony a hőd. Pajzsmirigy-alulműködésre gyanakszok, megvizsgáltattad magad?
2018. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol méred? Mert nagyon alacsony...

A legjobb szájban mérni 5 percig (digivel is, hiába előbb csipog).

Vistonz úgy látom épp megjött így nem valószínű a terhesség, már el is kezdett esni a hőd. Van, hogy csak mensi közben megy vissza alaphőre.

2018. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szájban mérem digitálissal, azigorúan 5 percig! :(

Nem vizsgáódikl a dokim! Csak szigorúan 1 év után! Kértem bogy legalább hormont nézzünk, de nem :( Csak kínkeserves úgy próbálkoznunk 1 évig, hogy tudom nagy eséllyel nem sikerülhet! Ovu tesztek az egész ciklus alatt negatívok :(

2018. jan. 15. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Na így tényleg nagyon alacsonynak számít. Esetleg másik doki? Vagy magad elmész egy hoemon panelre és terheléses cukor és inzulinra magánlaborba? Tudom nem olcsó, de ha ennyire hajthatatlam a doki lépnék.

Fél évig nem próbálkozhattunk miután abbahagytam a tablettát, ezalatt mértem hőt. De szabálytalan volt a cikousom és a hőm is alacsony. Második próbálkozós hónapban néztük a hormonokat, terhelést. Kiderült IR vagyok, azóta gyógyszert szedek és beállt a mensim, a hőm is jó és az ovu teszt is pozitív. Sajnos még így sem jött össze.

Párom csütörtökön megy vizsgálatra, meglátjuk.

Szerintem menj magadtól, megéri ha nincs értelme várni.

2018. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de én ezt nem értem. Novemberi hő, a végén mensivel... akkor hogy lenne esélyes ebből bármi is?
2018. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igaz ez novemberi, mert akkor abba hagytam. Az előtte lévő összes ilyen cikk cakk volt. Semmit sem tudtam kivenni belőle :(


[link]

2018. febr. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!