Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináljak? Vegyek tesztet?...

Mit csináljak? Vegyek tesztet? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 1 éve próbálkozunk a Férjemmel a gyerekvállalással. Előző héten voltam nőgyógyásznál,minden rendben volt,kaptam 2 beutalót vérvételre,hormonvizsgálat miatt. Most kellett volna megjönnie. Álltalában 28-30 napon szokott. De most nem látom semmi jelét. Barnás folyásom van,tegnap este kezdődött. Nem szokott ilyen lenni.

2018. febr. 14. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha találgatás helyett tesztelnél. Ha terhes vagy és úgy barnázol az nem jelent mindig jót. Progreszteronnal van probléma, szóval minél előbb egy teszt és bármi legyen az eredmény keresd fel az orvosodat.
2018. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben veszek. Mar voltam orvosnál elozo heten penteken,most kellene majd mennek hormon vizsgalazra hogy kideruljon hogy nem e azokkal van a gondd.
2018. febr. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!