Ezek az értékek rosszak számítanak teherbeesés szempontjából?

Figyelt kérdés

Menzesz utáni 3. napon lett levéve tőlem vér. A következők lettek az eredményeim:

LH-2,33 mU/ml (elvileg 1,10-11,00 közt jó)

FSH- 5,24 mU/ml

Prolactin- 150 mU/l

Oestradiol- 132 pmol/l

Progeszteron- 2,39 nmol/l

Tesztoszteron- 1,57 nmol/l


IR-es vagyok. Igazából még 2-3 évig nem szeretnénk babát, csak aggódom, hogy emiatt nagyon nehéz lesz a teherbeesés. PCOS-es vagyok, bár az UH-n nem látszódtak ciszták, ezért az orvosok sem biztosak benne, valamint a tesztoszteron szintem is rendben van. Ciklusom rendszeres, bár mikor ezek az eredmények készültek, még rendszertelen volt, azóta magától (fogamzásgátló nélkül) beállt. Nagyon aggódom, hogy természetes úton lehetetlenség lesz teherbe esni, mert sokaknak okoz gondot ezzel a betegéggel.


2018. febr. 22. 13:52
 1/1 anonim válasza:
Szia. Pcos mellett is lehet rendszeres menstruacio de peteérés mar nem. Nekem is az volt, es most másfél eves a kisfiam. Egyetlen egy dolog segített, mégpedig az alsó labszaramba beleallitott tű 😊 akupunktúra. Minden problémám megoldódott.
2018. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!