Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek 1-2 ev alatt sikerult...

Akinek 1-2 ev alatt sikerult a baba, mi volt az oka? Kiderult? Vizsgaltak benneteket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6 évet vártunk, makk egészségesen mindketten. :)
2018. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Urany atyam. Az rengeteg! :/ Doki megis mit mondott ez ido alatt? Vagy mi tortent, mikor sikerult?
2018. febr. 25. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történt. Ugyanannyit mozogtunk, ugyanazt ettük, ugyanúgy akartuk, ugyanannyit szeretkeztünk. Ő a mmi kis csodánk. 😊
2018. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltak minket,nem derült ki semmi. 1.5 év után sikerült. Szerintem megvárta az esküvőt (aznap lett pozitív a teszt :) )
2018. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nalunk az elso gyerkoc 10 honap volt, de voltak gondok. Visszagondolva epp elengedtem. Most mar a 14. honap jon, es teljesen rendben minden a munkahelyi ideget leszamitva. Ket napja abbahagytam a homerozest, nem ovu tesztelek, eldontottem. Asszem kicsit ra is porogtem. :/ Koszi a valaszokat!
2018. febr. 26. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eltalálni az ovuláció 30 óráját egy hónapban, ajánlatos ehhez külön rápisilős tesztert venni, hogy kiderüljön mikor foganhat meg a baba.
2018. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz plusz a férfinek 3-10 nap közötti spermium frissességűnek kell lennie.
2018. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy idős nőgyógyász mondta, hogy tapasztalatai szerint normálisan átlag 1-2 év, amíg összejön a baba a babatervezőknek, úgyhogy ő ennyi időn belül nem is ront neki a szülőknek a különféle vizsgálatokkal. Hát, esetünkben jó lett volna, ha minimum hormonvizsgálatot javasol.
2018. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmentem az asszony mellett alsógatyában, már terhes lett. Védekezni kellett inkább, mint erőlködni. Igaz, a két első terhesség el is ment, nyitott méhszáj miatt, spontán vetéléssel. De utána mindig úgy maradt, van is két remek fiam. :)
2018. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. En lassan 35 vagyok, ferjem 38. Szoval nem annyira tokolnek. Bar van mar gyerkoc, de lassan kifutok a gyerek temabol. Minket mar vizsgaltak, minden rendben. De valahogy megsem akar jonni az a babo. :/

Utolso, jot nevettem. :) Persze a vetelesen nem, de ahogy leirtad. Lol

2018. márc. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!