Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes 6 napos vagyok...

10 hetes 6 napos vagyok most.12 hetes 4 napos leszek az elso UH-m alkalmaval, eddig semmit nem vizsgaltak rajtam (igen, Nagybritannia). Mekkora az esely, hogy nem is lesz elo baba az uh-n?

Figyelt kérdés

Tunetek vannak, voltak, a melltartomat le kellett cserelni 80A-rol 85C-re, allandoan faradt es almos vagyok. egyfolytaban fel vagyok puffadva, ami reggelre kisebb lesz, de reggel is van gombolyu pocim.

Lennenek ezek a tunetek akkor is, ha nem elne a magzat?


2008. nov. 27. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj semmi rosszra, minden rendben lesz!!

Általában, ha elhal a magzat, akkor vérzik és görcsöl az anya. Persze előfordul, hogy nem, de az a ritkább.

Ne gondolkodj ilyesmin, koncentrálj a babára!!!

2008. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kedden kellett volna mennyek 12hetes ultrahangra,de sajnos már nemkell.Melleim nagyon érzékenyek voltak amit csak a tegnap neméreztem,2napja nagyon erös görcseim vannak,és minimális vérzés is jelenkezet.Sajnos ma a doki megvizsgált és közölte hogy elhalt a baba.Szerintem ahogy a görcsök kezdöttek akkor kezdödött a baj is,és akkor megszünt a melleim érzékenysége is.

De ne aggodj amig nincs ilyen panaszod,és sok szerencsét.

2008. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!!!
2008. nov. 27. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tünetek még pár napig megmaradhatnak akkor is ha tragédia történik, de ne gondolj ilyenekre. Az is igaz, hogy általában erős görcsök és vérzés jelentkezik. Próbálj pozitív maradni, nem lesz semmi baj! A második válaszolót nagyon sajnálom! Kívánom neki, hogy minél hamarabb újra sikerüljön teherbe esnie és egészséges kisbabája szülessen!!! Minden jót!
2008. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!