Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem esek teherbe pedig már...

Nem esek teherbe pedig már van egy 4 éves kisfiunk?

Figyelt kérdés

A ciklusom is normális.30-31 naponta jelentkezik.

Egy változás jött be tavaly szeptemberében vakbélre mütöttek azota van hogy 31 napra jön van hogy 38 napra.

Volt hogy 2 honapban 31 napra jött utána 34 nap.

De azt olvastam ilyenkor ez normális hogy egy mütét felborítja.

A kisfiunk úgy sikerült hogy fogamzásgátlót szedtem.ahogy abba hagytam a 2.hónapban már nem jött meg.

Hogy megszuletett nem szedtem fogamzásgátlót.

2 évig szoptattam.

Óvszerrel védekeztunk.

Most szeretnénk kistestvérkét neki de nem jön fél éve.órvoshoz hiába mentem meg a fizetős is kimosolygott hogy ha egy évig nem sikerül akkor menjunk.

De valahol érzem legbelül hogy valami nincs rendben a testemmel.

Ha kell elmegyek más nődokihoz aki foglalkozik majd velem.

Még a mellemböl is ha megnyomom jön egy pici tej néha fehèr néha sárga.

Es mar két éve nem szopik.Mindig bedurrannak a melleim fajnak beeresednek fáj a hasam kb.középidőtől mensesig.Idegesebb is vagyok.Feszültebb.Fejem is fáj mindig.

Egy ismerósöm azt ajánlotta kezdjek ujra szedni fogamzás gátlót hátha szedném pár hónapig és utána ha abbahagynám sikerulne.

Ti mit gondoltok?

Volt már valaki igy?elvagyok nagyon keseredve hogy nem lehetlesz többé gyermekem..


2018. márc. 21. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Fél év az semmi, ne izgulj! 6 alkalmat kapott eddig összesen, ez nem sok. Ha ezen stresszelsz, nem fog összejönni. Csak élvezd a kissráccal a játékot, este meg örülj, h nem kell óvszer. 😊
2018. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2018. márc. 21. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Fel év valóban nem sok, az, hogy nem napra pontos a menstruaciod sem baj. Viszont a mellédbol jövő tej utalhat arra, hogy a prolaktin szinted nincs rendben, amit érdemes kezeltetni.


Én ezzel a problémával mennek orvoshoz elsőre, ha nem jön össze egy éven belül a teso hagynám a nőgyógyászokat és rögtön meddőségi központba mennek, mert ott célzottan vizsgálnak és kezelnek mindkettotoket.


Lombikos anyuka

2018. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lombikos anyuka.:) én is úgy gondolom hogy ez nem normális.
2018. márc. 21. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy már van egy gyereked, kb semmit nem jelent. Azóta történhetett a hirmonjaiddal valami, ami miatt nem jön a testvér!


A melledből szivárgó valami meg semmi esetre se normális.

2018. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon segítőkészek vagytok.Elfogok menni kivizsgálásra nem akarok egy évet várni.Vagy többet.
2018. márc. 21. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha dokihoz mesz, ne felevet mondj, hanem hogy kivizsgalast kersz. Erdemes rogton endokrinologust felkeresni, illetve egy nogyogyaszati ultrahangot is kozepidore idoziteni, ott latjak, ha van erett tuszo.


Amit addig is tehetsz magadtol:

- hormontorna (aviva torna vagy arwen torna)

- megfelelo dieta (feher cukor, feher liszt, krumpli, feher rizs, adalekanyagos etelek kizarasa)

- csaladallitas (lelki okokra ranezni) illetve stresszcsokkentes mozgas, relaxacio, szeretteiddel egyutt toltott idon keresztul

- homerozes (ajanlom a gyenged fogamzasgatlas es termekenysegtudat csoportot a facebookon, vagy a hormonmentes.hu oldalt, a homerozesbol kiderult, van-e peteeresed, megreped-e a tuszo, kelloen hosszu-e a lutealis szakasz)

2018. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert az első két hónap utána jött össze még nem borítékolja, hogy a második is pikk-pakk össze jön.Ismerősöknél első 1 hónapban összejött ,a második babára 2 évet vártak.A harmadikra meg 4 hónapot.Ne idegeskedj az meg hogy pár nappal eltolódott a ciklusod nem tragédia, önmagában gondot sem hiszem, hogy jelent mert még mindig normális a hossza.

Ne idegeskedj.A stressz is rossz hatással van a termékenységre!

2018. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyia aranyosak vagytok.És segítőkészek.Most elöször tettem fel itt kérdést de nem bántam meg pedig féltwm hogy kinevetnek vagy hogy egyedul vagyok ezzel a gonddal.
2018. márc. 21. 10:17
 10/10 Manka68 ***** válasza:
Endokrinológushoz érdemes menni, ő a hormonszakértő. Nőgyógyásszal most csak az idődet vesztegetnéd.
2018. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!