A párom nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

13 éve vagyok együtt a párommal ,minden tokeletes imadom őt nagyon!

Viszon mostmar lassan kifutunk az időből Párom 38 én 36 és szeretnék családot nagyon!

Sokszor beszélek neki ,hogy mi lenne ha terhes lennék ő erre semmit nem reagál!

Tegnap szeretkeztünk,de mondtam neki,hogy nem kell gumi hát 13 éve együtt vagyunk!

Ő erre rámkiabált !!De nem akarok gyereket nem akarok 18 évig egy ingyenélőt!

Nekem ez szarul esett :( sirtam is hát ő nem akar gyereket :(



2018. ápr. 1. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
13 év alatt erről sosem beszéltetek? Hát ez elég érdekes kapcsolat lehet...elhiszem, hogy imádod, de ezek szerint nem is ismeritek egymást igazán, ha ilyen kardinális kérdés nem merült fel eddig...És ráadásul nem is vagytok már fiatalok. Nagyon sajnálom, hogy ezt most tudtad meg, de ez a te hibád is. Ha nem reagált semmit, akkor addig kellett volna nyaggatni, amíg ki nem böki, hogy mik a tervei veled!
2018. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar gyereket, Te meg igen, akkor ez szétmenős sztori :-( Ha rátukmálod, meg fog téged utálni ezért, a gyereknek meg nagyon rosszat tennétek ezzel. Olyannal légy együtt, aki ugyanúgy vágyik gyermekre, mint Te!
2018. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez elég hervasztó lehetett szex közben: “Tegnap szeretkeztünk,de mondtam neki,hogy nem kell gumi hát 13 éve együtt vagyunk! ” Ezt nem szex közben kell benyögni, ezt a 13 év alatt kellett volna megbeszélni. Ez két fél tudatos döntésének kell lennie. Ne haragudj, de lehet én még le is rúgtalak volna magamról, ha ilyet benyögsz nekem.
2018. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez van, így jársz, ha alapvető kommunikációra képtelenek vagytok.


13 év alatt, ha egyszer nem ültetek le megbeszélni, akkor ne csodálkozz.

Szívás.

2018. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Na ahhoz már kifutottatok az időből hogy most kezdjetek el vitatkozni róla. 13 éve egy szót sem beszéltetek a témáról vagy eddig nem zavart? Szerintem ehhez késő..

Keress új párt de 40 alatt akkor sem szülsz, ha egyáltalán összejön belátható időn belül.


Ha akartál gyereket, állati nagy baromság volt eddig húzni a témát. Miért húztad eddig?!

2018. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem most törhettek rá az utóbbi időben az anyai érzések. Van ez így, van, akire 40 évesen tör rá, ezt siettetni nem lehet, mert ösztönös. És ha eddig nem érezte ezt, miért is hozta volna elő a témát a párjánál?
2018. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem ugyanezt csak én 30 voltam.10 éve a pasival. Aztán még 2 evig húztuk. Hitegetett a végén hogy majd aztán megmondta hogy nem,

Itt jön a feketeleves összejöttem mással vele meg 8 éve próbálkozunk és nincs gyerek... Az időből is kifutok lassan

2018. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Rádkiabál és te meg imádod? Hát nekem ez nagyon fura. Persze, van hogy az embernél elszakad a cérna, de így? Beszélni kéne erről, meg már kellett volna a gyerekvállalásról, talán még nem késő.
2018. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aham..minden tökèletes csak épp a legfontosabb dologban nincs egyetértés, de még csak szóba sem került egy 13 èves kapcsolatban...
2018. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idő alatt, hogy nem került szóba? Mi már pár hónap után erről beszéltünk.
2018. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!