Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek kérjem ki másik...

Szerintetek kérjem ki másik orvos véleményét is? Progi érték.

Figyelt kérdés

13. napon csináltuk először akkor 0,80 volt a progeszteron érték, 21. napon 7,59.

Ez milyen érték?

Dokin már nem tudok kiigazodni, bármilyen problémával megyek hozzá csak diétát meg sportot javasol ( teljesen átlagos a testalkatom), de anyósom is hozzá jár egy 3. problémával neki is ugyanezt mondja csak. Főleg hogy anyósom sportol is, na mindegy.

Ha valaki ért hozzá megmondaná hogy ez jó progeszeron érték -e ,vagy keressek esetleg másik dokit?

Tüneteket még nem mondtam, menstruáció előtt 1 héttel már elkezdek barnázni, és tele van az állam pattanással.


2018. ápr. 6. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos keresnék mást!
2018. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én erre minden hónapban progit szedek, mert igencsak alacsony! Menj másik dokihoz!
2018. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már kértem is időpontot :)
2018. ápr. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!