Progeszteront írt fel az orvosom, mert előző ciklusben sem volt ovu. A doki azt mondta, hogy a 12. naptól szedjem. Most pedig azt olvastam itt, hogy amíg nem történt ovu, nem szabad szedni, mert gátolja. Ez akkor most hogy van?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvastad. Sok doki csinalja h csak ugy mond egy napot. Ha en nekem ezt mondták volna,akkor biztos h nem lenne itt a fiam.mert 18napon volt peteeresem és 20.napon kellett elkezdeni , h biztos ne repedés előtt szedjem be
2018. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég érdekes, pedig amiatt adta, hogy megtörténjen a tüszőrepedés. Akkor ha megint nem történik meg, akkor egyáltalán ne is szedjem?

Még jó, hogy van az internet..

2018. ápr. 11. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is azt mondta a dokim, csak azután kezdjem szedni, ha már megrepedt a tüsző. Bár nekem volt peteérésem, csak sárgatest elégtelenségem van. Ellenben akinek nem reped meg a tüsző, az egy másik kórkép, és abban az esetben ha a vérképed alapján látszik, hogy neked ez kell, akkor az orvosod jól mondja. Ha nem volt vérkép, meg ilyenek, akkor pesig a 12.napot nemtom mi alapján lőtte be, de úgy gátolni is tudja a tüszőrepedést, ha rossz időben szeded.
2018. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

LH teszttel fogom nézni és csak azután kezdem el.

Teljesen azt hittem, hogy ezt a repedés elősegítésére kapom.

Ha ismét nem lesz, akkor pedig visszamegyek.

2018. ápr. 13. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor a piacon vette a diplomajat vagy felre ertetted. A progi nem hiaba tuszorepedes UTÁN termelodik ,ha magatol termelodik. Ha nem akkor szigoruan tuszorepedes utan (2.negativ nap ha ovutesztelsz)kell szedni.. ha elotte beszeded kuka a ciklus. Onnantol nem reped meg mert azt hiszi a szervezet h a repedes megtortent.
2018. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyes voltam
2018. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!