Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő után sejtettétek,...

Mennyi idő után sejtettétek, hogy gond van és nem fog spontán összejönni a baba?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek már az elején is volt egy megérzése, hogy nem fog ?
2018. ápr. 13. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sejtettem, mert már kiskorom óta volt egy olyan gondolatom, hogy biztos meddő vagyok. De azért persze próbálkoztunk, mert azt hittem, ez csak képzelgés. Végül 4 év után jött össze orvosi segítséggel.
2018. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem,

1,5 évet vártunk, majd mikor már eldöntöttem, hogy most már orvos kell, akkor teherbe estem spontán...

2018. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy nekunk termeszetes uton nem fog sikerulni. Ugyan nem velem volt a gond, kesobb kiderult. De volt. Elso lombiknal ikrekkel lettem terhes.
2018. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hónap után sejtettem, hogy itt valami nem stimmel, mivel én mindig azt hittem, hogy az első hónapban amint próbálkozni fogunk össze is jön. Aztán kivizsgálás, hamar kiderült, hogy én teljesen egészséges vagyok, a páromnak viszont nagyon kevés a spermium száma. Azóta sincs baba, ennek már lassan 5 éve.
2018. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig is tudtam, hogy gond lesz, sose volt rendszeres a ciklusom, pl. emiatt is gyanakodtam. Orvoshoz azelőtt mentem el, hogy abbahagytuk volna a védekezést, hogy csekkolja, lát-e szervi problémát, bármit. (PCO-t, IR-t kizárták már korábban a leleteim alapján.) Nem látott, szervileg oké volt minden. Egy év sikertelenség után mentem vissza, ennek lassan megint egy éve. Egyelőre nincs baba, nekem volt HSG-m, mindkét petevezető átjárható, a hormonjaim nem tökéletesek sajnos. A férjem spermiogramja először túl sok halott spermát mutatott, majd három hónappal később tökéletes eredményt. Júniusban kell visszamennem...
2018. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miculi111 ***** válasza:

Mi már 6éve probálkozunk babával most a mai nap írt fel a doktor úr clostyt és még egy gyógyszert amit a menses 5.napján kell szedni 1.db.ot!

Nos nem tudom hogy sikeres e lesz vagy sem!

Nekem nincs tüsző érésem a páromnak meg az átlagnál is kevesebb spermiumja van %

Igy kicsit bizonytalan vagyok igaz neki is irt fel az andrologus egy gyógyszert (FER14)

Hát nem tudom remélem már össze jön kezdek kicsit elfáradni! :'(

És már a munka sem veszi el a figyelmemet nagyon rá stresszelek! :(

Sírás keringet napi szinten vagy 4-5xör!

Nagyon szeretnék és nagyon fel vagyunk készülve rá!

Sok sikert nektek is csajok nagyon szoritok mindenkinek ki ilyen helyzetben van!


Teri voltam (23)

2018. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Off: ne őrjíts meg Teri, 17 éves korod óta próbálkoztok? 😯
2018. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon szomorú, hogy van akinek 4-5-6 év után jön vagy még akkor sem :(

Nekünk már van gyerekünk (5 éves), de most nem jön a baba, igaz még csak 5 hónapja próbálkozunk, de szerintem valami nincs rendben azt érzem és félek, hogy beigazolódik a gyanum. Mondjuk legalább nekünk már van gyerekünk ez vígasztal, de nagyon sajnálnám ha már nem lehetne.

Remélem mindenkinek mihamarabb összejön!

2018. ápr. 14. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!