Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closti-t és Estrofem-et kell...

Miculi111 kérdése:

Closti-t és Estrofem-et kell szedjek, Closti 3-ik ciklus naptól, a 8. ig 2×1 Estrofem-et pedig, az 5. ik naptól napi 1. Szedet valaki ilyen gyógyszert és sikeres is volt?

Figyelt kérdés

Tudom! Semmi nem jön olyan gyorsan, ahogy szeretné az ember! Ezért is szedjük a gyógyszert, akik olyan helyzetbe, vannak mint én! De ehez is türelem kell!

De azért mégis bennünk van, hogy nagyon szeretnénk már teherbe esni!

Kérdésem, az lenne! Kinek hogyan, jött össze a baboka? Vagy sem!

Kinek mennyi idő telt el, és nem jött össze, gyógyszerek mellett sem!

Inszeminációval vagy természetes úton fogant, babók története is érdekel! Kinek mennyi inszeme volt, sikeres illetve nem sikeresek!

Én most készülök az első inszemre! Mindenki szeretné hogy egyből sikeres legyen, énis szeretném!

De a türelem, rózsát terem! De akkor is bennetek, és bennem is, van hogy már ideje lenne, és jó is lenne hogy rögtön sikerüljön!

Létszíves írjátok le mindent! :)


Szép napot! :*


2018. máj. 6. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első két imszemnél szedtem ezt a két gyógyszert, sajnos egyik sem sikerült. Rá egy évre volt még kettő inszemináció, szintén sikertelenül. Végül természetes úton lettem terhes, összesen 4 év kellett hozzá.

Azóta meg is született, 6 hetes.

2018. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Closty-t szedtem, 1x1 szem, 5 napig. Első hónapon vagyok túl. 8 napja késik, teszt negatív. Sajnos sikertelen eddig.

Hozzá teszem, hogy amúgy is küzdök azzal, hogy nincs menstruációm, úgy hogy ez nem a gyógyszer miatt van.

Drukkolok, hogy minél előbb jöjjön a baba! 😊

2018. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon örülök hogy sikerült teherbe esned és még hogy természetes úton fogant meg a babóka! :')

Sok egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!


Második v: nekem is ez az első hónapom szedem a gyógyszereket és kicsit nekem kilátástalan hogy össze jön vagy sem! Mivel már 6éve sikertelen a teherbe esés!

Sokat olvastam gyógyszeres kezelés után meg inszem után is a teszt nem mutatja ki a terhességet 1-2hét után vagyis nem mindenkinél szóval a lényeg babóca van a pocakodba csak türelmes légy :)

2018. máj. 6. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: a menstruációd mért marad ki? Nem mondtak rá semmit? Mi az oka?
2018. máj. 6. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én clostyt szedtem fostimon injekcióval kiegészítve. Második stimulált hónapban megfogant a kisfiúnk, nem volt szükség inszemre. Összesen másfél évet vártunk rá. Most már lassan 2 éves lesz.
2018. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ez nagyon jó hír, meglepő hogy ilyen hamar összejött a babuska. Nagyon bízok benne hogy nekünk is összejön inszem nélkül! Gratulálok nektek is! És sok boldogságot egészséget kívánok az életbe! 😚
2018. máj. 7. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!