Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Középidőben erősebb menstruáci...

Középidőben erősebb menstruációs fájdalom peteérés jrle vagy inkább valami cisztáé?

Figyelt kérdés
Sajnos PCO-m és IR-em van. 2,5 éve próbálkozunk. Januártól szedek gyógyszert, diétázom.Nem nagyon van peteérésem, annak ellenére hogy pontosan megjön havonta. Ilyent még nem éreztem, most ezt nem tudom hova tenni. Tisztán alhasi fájdalom de még 14 napom van a haviig.
2018. máj. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pém,a 13.-14 nap körül van,erős szúró jellegű fájdalom valamelyik oldalon.Olyan,hogy ha mondjuk tüsszentek,akkor van,hogy úgy belenyilall,hogy tényleg nagyon kellemetlen.Nálam ez 100% peteérés,úgyhogy szerintem ha hasonló akkor nálad is az lehet.
2018. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, ez rendes alhasi görcsölés.
2018. máj. 14. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alhasi görcsölés is utalhat peteérésre, nem csak szurkálás.
2018. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :) nekem is van PCOS és IR is.


A menzesz előtt már 2 héttel (amikor ugye elvileg peteérés van) kezdődnek a pms tünetek. Azt nem tudom, hogy a peteérés vagy ciszta miatt, ezért kezdtem el hőmérőzni :)

2018. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!