Csokolade cisztat talaltak ma. Az orvosommal ez utan konzultalok, mert ez az sztk-ban volt, sima rakszuresre mentem csak. Mutet nelkuli gyogymodot tud ra valamelyikotok?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint ezert nem esek teherbe lassan 1,5 eve. Utoljara marciusban voltam a sajat orvosomnal, nem vette volna eszre??? 3cm-es raadasul.
2018. máj. 23. 13:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolso, ez durva...

Es mi volt a cisztaban? Ver vagy viz?

Egyre elkeseredettebb leszek.

Koszonom, hogy irtal!!!! 😘

2018. máj. 23. 22:29
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért egy sima follicularis ciszta, ami a closty miatt alakul ki, és egy endometrioma között UH-val elég jelentős a különbség. Az a baj, hogy a laikusok minden cisztát egy kalap alá vesznek, holott marhára nem mindegy, hogy milyen cisztáról van szó.

Nyilván egy sima hyperstimuláció miatti folyadéktartalmú cisztát nem kell bántani, de egy csokoládéciszta teljesen más.

2018. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hetfon majd megirom, mi volt a sajat dokimnal.

Nagyon szeretnem hinni, hogy benezte. De 20 eve praktizal minimum, jol meno doki, ugyhogy kizartnak tartom. :/

2018. máj. 23. 22:37
 14/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, nekem víz volt benne, nem is újult ki szerencsére utána, és terhes is lettem az első cisztamentes ciklusomban akkor (régebbi sztori ez amúgy, közel 4 éve volt).
2018. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 10-es!!!
2018. máj. 24. 06:14
 16/18 A kérdező kommentje:
Hatha valaki olvassa meg, nem endo, meg csak nem is csoki ciszta. Egy sima ciszta, amit 5 cm alatt nem mutenek. Siman lehet, hogy az aprilisi closti kura "hatasa". Megyek kontrollra ket het mulva...
2018. máj. 28. 21:25
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, talán ez a legjobb hír ebben a helyzetben :) nekem szépen elsorvadtak a ciszták maguktól, drukkolok, hogy nálad is így legyen! A closty sem jó mindenkinek sajnos.

10es voltam

2018. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igy van. Koszonom a valaszod, pici megnyugvas most nekem. 😊
2018. máj. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!