Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hettel menzesz elott 7,5...

Egy hettel menzesz elott 7,5 mm nyalkahartya?

Figyelt kérdés
Mas ugyben voltam orvosnal. Kijelentette, hogy ebbol nem lesz terhesseg, kizart, hogy ilyen vekonybol legyen valami. 15-en esett le a hom, orvosnal 23-an voltam...elfogadom, ha nem sikerult, na de ez nem korai kijelentes?
2018. máj. 24. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy terhes
2018. máj. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De korai, nekem nemvárt napján 7mn volt. Pozi tesztem volt és barnáztam ezért mentem. Kicsit kevésnek tartották, de megmaradt a baba.

21hkm

2018. máj. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos is azt mondta 8mm-es nyálkahártyába is betud már ágyazódni a petesejt. És nem egy esetet olvastam... nem egy ismerösöm mondta akiket megkérdeztem hogy nekik hogy volt... és volt akinek kisebb volt mint 8mm. És várandós.
2018. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom, en is igy gondoltam!

1-es, valoszinu, es elfogadom, ha nem.vagyok terhes. Csak elhamarkodott a kijelentese. Mast is mondott, igy nem vagyok meggyozodve rola, hogy mindenben megfelelot mondott...

2018. máj. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!