Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül teherbe...

Miért nem sikerül teherbe esni? Mivel segíthetném a fogantatás?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk párommal! Hogyan étkezzek? Esetleg szednem kellene valami vitamint? Terhes vitamint nem igazán akarok még, mert nem lenne jó màr terhesség előtt is hízni! A nőgyógyász azt mondta semmi teendő nincs próbálkozni kell! De én ebbe bele őrülök! Évek óta babát akartam most a férjem bele egyezett, de nem jön össze 😭
2018. máj. 26. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Tudod, mindennek oka van… Nekem elég volt csak megnéznem az írásod.
2018. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

1) fél év még semmi. Sok párnak akik egészségesek, azoknak is több mint egy év után jön össze

2) d vitamint és folsavat jó szedni már a fogantatás előtt

3) baba tervezés előtt is szoktak szedni terhes vitamint. De a te mentalitásoddal, miszerint nem akarsz már most elhízni, én nem hogy terhes vitamint nem ajánlok neked, de még gyereket sem.

2018. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd le magad, ne görcsölj rá, ez a legfontosabb. Étkezz normálisan, egészségesen, vigyél be minden szükséges tápanyagot kellő mennyiségben. Ha a gyerek a fontos, és nem az, hogy 45 kiló légy 170 centihez, akkor szedj terhesvitamint, és ne hajtsd szét magad a konditeremben. Egyáltalán nem szükségszerű, hogy elhízol babavárás közben, de az sem tragédia, ha felszedsz pár kiló pluszt, majd leadod szülés után. A gyerekednek nem fotómodellre, hanem kiegyensúlyozott, szerető szülőkre van szüksége.
2018. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért elítéltek mert nem akarok hízni előtte? Vicces! Ki akar?! És mert ezt meg is mertem írni.... komolyan ez az oldal egy kalap szar! Csak piszkálodas kötekedés de semmi lényeges !
2018. máj. 26. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem akarsz hízni, nem vagy érett rá hogy gyereked legyen. Nem mindenki hízik, de ha te is fogsz mégis akkor mit fogsz tenni? Felkötöd magad?! Amíg erősebb a jó alakod iránti vágyad, mint az hogy terhes legyél, addig nekem nem való gyerek.
2018. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem, tudod arra akartunk rávilágítani hogy a terhesvitamintól nem lehet hízni… Meg arra , hogy olyan sötétség jön le az írásodból, hogy lehet neked még nem kellene gyerek.
2018. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Rengeteg oka lehet,hogy még nem estél teherbe.Az is lehet,hogy semmi baj nincs,csak nem jókor vagytok együtt.Tudod pl. mikor van ovud?

A hízàstól ne félj,NEM a vitamint ól van,hanem a felesleges kalóriàktól.Ha odafigyelsz nem lesz gàz.

2018. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Hihetetlen mennyi rosszindulatú és ostoba ember van itt. Valószínűleg akik kioktattak, hogy mekkora szemét vagy, hogy nem akarsz elhízni, 150 kg-s elhízott unatkozó háziasszonyok, akik 2 pofára tolják be a sütiket.


Én nem ítéllek el, de egyébként nem törvényszerű, hogy elhízol a vitamintól. Én is szedek, nem hiztam tőle egy grammot sem. Fél év még nem olyan sok, de ha már nagyon szeretnéd a babát, menjetek el a ferjeddel dokihoz, ártani nem árt :) Mi is kb fél éve próbálkozunk, de nekem az sem biztos, hogy van peteresem. Pozitívan kell hozzáallni. Jönni fog az a baba! :)

2018. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ezt hol olvastad, hogy a terhesvitamin hízlal? Már a terhesség előtt szedtem, de nem híztam.

Hogy miért nem jön a baba? Fél év semmi. Egészséges párok esefében egy évig is simán lehet, hogy nem jön össze.

Ne görcsölj ezen, éld az életed, majd jönni fog.

2018. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem attól hiznék hanem a vitaminok esetleg nagyobb étvágyatat Hoznak! De ne is haragudjatok, sok közötök nincs ahhoz hogy én figyelek e az alkalomra vagy sem! Képzeljék terhesen sem kellene sokat hízni! Ti mennyit híztatok? 30 kg? Vagy mi a fene? +10-12kg kb.a reális 🙂 amivel indulsz szűlni, mellesleg ez az egészséges ha nem egy tonnát Hizol 9 hónap alatt! Ja és gondolom a férjem sem szeretne egy kis malacot toszni majd ha megszülök! Mert igen sokan azt gondoljak ez erről szól együnk hízzunk! Minek figyelnénk az alakunkra ha úgyis anyák leszünk?! Ugye így gondolod?! Csak nem tudom 100 kg val hogy szaladsz majd a gyerek után?! De te biztos ezt is tudod!
2018. máj. 26. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!