Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen alternatív módszereket...

Milyen alternatív módszereket alkalmaztatok?

Figyelt kérdés
29,32 évesek vagyunk, mindenkinél minden rendben. Nőgyógyász, urulógis, belgyógyász, endokrinológus.... mind megvolt. De a baba nem jön másfél éve. A nőgyógyász teljes körű volt... átjárhatóság, tenyészetek, stb.... amiket eddig próbáltam: inofolic, gyuri bácsi babaváró program, méhpempő., vitaminok. Hőmérőztem 5hónapot.... 29-30 napos szabályos ciklusok, így már nem csinálom azt sem. A fentieket persze nem párhuzamosan szedtem/ittam... Az elmúlt két hónapban csak c d e vitamint szedtem, de semmi más. Ti próbáltatok más dolgokat? Az egészen más dolgokr is érdekelnének, mint pl biorezonancia, akupunktúra vagy tudomisén....köszönöm :-)
2018. jún. 13. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Én Harkányban csináltam végig egy kúrát.
2018. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!