Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy menstruáció...

Lehetséges, hogy menstruáció után kb. egy héttel peteérésem volt?

Figyelt kérdés

5-én jött meg, 4 napig tartott a vérzésem, és tegnap picit véreztem (nem élénk piros, barna), a hőm is nagyon lent volt, pontosan 35.7. Az a baj, hogy ez a második hónap, hogy mérem a hőmet, az előző szinte tankönyvi pontosságú volt, minden így történt, ahogy kellett, így nem tudok nagyátlagot nézni.

Szerintetek lehetséges, hogy peteérés volt, mert a két tünet erősen arra utal, nem? Egyébként szinte sosem szoktam vérezni peteéréskor, de tudtommal előfordulhat.


2018. jún. 15. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Most hallom először, hogy peteéréskor vérzés lehet.

Nem igazán.

Szerintem a beágyazódási vérzéssel kevered, ami szintén inkább csak urban legend, annyira ritka.


Egyébként miért nem úgy kérdezed, hogy 11. ciklusnapon lehet-e ovu?

Lehet, kb. 25 napos ciklus esetén.


A hő viszont leesik, nem pedig simán csak alacsony.

2018. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Elvileg lehetséges korai tüszőrepedés. Mérd tovább a hőt, ha felmegy tartósan alaphő fölé legalább 4-5 tizeddel és ott is marad, akkor az volt. Ha nem, akkor valami kóbor pecsételés. A leesésből nem lehet repedésre következtetni, mert egyrészt follikuláris szakaszban össze-vissza cikcakkothat a hő anélkül, hogy bármit jelentene, másrészt a leesés nem "kötelező" elem a repedéshez, nekem pl. nem szokott leesni, alaphőről indul fel, és ennyi. Mérj tovább, a görbe fog választ adni!
2018. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én véreztem peteéréskor, meg is lepődtem, tényleg nagyon ritka :) ovulációs vérzésnek hívják. Abban a hónapban terhes lettem. Drukkolok!
2018. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úr Isten, ledöbbentem mennyire normális válaszokat kaptam! :))) Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2018. jún. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!