Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hátrahajló méhhel rendelkező...

Hátrahajló méhhel rendelkező nők esetében kinek milyen pózban sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Az elsőnél biztos, hogy misszionárius volt, a másodiknál csak tippelem, melyik aktusból fogant, de ha minden igaz, felül voltam.
2018. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. utána hasra vagy hanyatt fekvést javasolt az orvos?
2018. jún. 16. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is hatrahajlo a mehem de ez nem neheziti meg a teherbeesest. Eddig egy nogyogyasz sem mondott ilyesmit nekem a 15 ev alatt miotta nogyogyaszhoz jarok. Amugy nagyon sok nonek hatrahajlo mehe van.
2018. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Sosem használtunk praktikákat.Nem polcoltam fel a hátsóm,sem gyertya állást nem alkalmazni. Én akkor tudtam meg,hogy hátrahajló méhem van,mikor terhes lettem.Meg is jegyeztem,hogy csodálkozom akkor,hogy sikerült.Az orvos furán nézett rám,és közölte,hogy semmit nem befolyásol.
2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted a psermiumok csak egyenesen tudnak haladni ?

Sperma megtalalja a mehszajat

2018. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Hátrahajló a méhem, 3x lettem terhes, mindháromszor rögtön összejött (nem tudom, milyen pózban).
2018. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Én is rögtön teherbe estem, és ott tudtam meg, hogy hátrahajló méhem van.
2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oszinten nemtudom.:)

De ugy remlik h aznap a lusta pózban csináltuk, oldalról.

2018. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!