Nyári szabadságon lesz 2 hétig a nőgyógyászom. Gond, ha ebben a hónapban nem lesz UH clostilbegy mellett?

Figyelt kérdés
A 2. ciklusban ovitrelle tüszőrepesztőt is kaptam a closti és az utrogestan mellé, de sikertelen volt ez a hónap is. Most kezdem a 3. clostis hónapomat. A nőgyógyászom viszont pont akkor lesz szabin, amikor mennem kellene UH-ra. Szerintetek keressek másik magán nőgyógyászt erre az alkalomra (a sajátom nem ajánlott maga helyett mást) vagy szedjem a clostit, próbálkozzunk, majd az utrogestant és ebben a hónapban kimarad az UH?
2018. jún. 19. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem próbálkozzatok a szedés mellett,aztán majd lesz UH is,ha visszajön szabiról.
2018. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem szedném uh nélkül. Miért kell closty egyáltalán? Nem mindegy.
2018. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a clostytol cisztasodhatsz én sem szednem uh nélkül. Inkább maradjon ki egy hónap, minthogy 4-5 hónap legyen helyrehozni
2018. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 éve nem esem teherbe. Alacsony a progeszteronom, a D-vitamin szint és vérszegény vagyok. Mindre szedek vitamint, gyógyszert. A nőgyógyász clostit javasolt, ha ezzel sem sikerül, akkor inszemináció következik. Csakhogy a 3. clostis hónapban lesz szabin a dokim, maga helyett pedig nem ajánlott senkit.
2018. jún. 20. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
3. napi hormom sor?
2018. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedjed. Régen sem volt uh, és már szedted is korábban!
2018. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Atjarhatosagi vizsgalat vilt? Férfi vizsgálatok?
2018. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, volt átjárhatósági, minden rendben volt. A férjem is volt andrológusnál, spermavizsgálaton, nála minden ok.

Első clostis hónapban 2 tüsző érett, a második hónapban pedig 4, mellé kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt, éreztem erősen a tüszőrepedést. Együtt voltunk időben és mégsem sikerült.

2018. jún. 20. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!