Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegyt+ovitrelle injekci...

Clostylbegyt+ovitrelle injekció tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ebben a ciklusban szedtem clostit 3.naptól 5 napon át.A 13.napon (hétfőn) megkaptam a tüszőrepesztőt,mondván nagyon szép a petém és a nyálkahártya vastagsága.De azért csütörtökön menjek vissza,megnézni átjutnak-e a nyákon a spermiumok.Ekkor közölték,nincs is nyákom,nagyon rossz az eredmény,az utrogestant már ne is szedjem,mert nincs érteleme.Nem értem,akkor potyára csináltam mindent?Van valakinek hasonló tapasztalata?
2018. jún. 21. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉLETEMBE nem volt termékeny nyákom.. es megis alszik a szobában a 3hós fiam, aki clostival sikerult es extra vekony méhnyálkahártyával. Sztem keress surgosen masik dokit.

Szedd az utrogestant ha van annyi , akkor 14.dpoig es tesztelj , ha pozi menj irass még!

Van 1-2orvos akin total kitudok akadni , igy laikuskent is. Tankönyvit várnak mindenkitol... oke inszem es lombik mas , ott ertheto.


Nem biztos , hogy potya..

De tipp: maskor ha ilyen stimud van szedj E vitamint. Nekem kb csoda ,h 4mmes méhnyálkahartyaba betudott ágyazodni.

Nyákom miatt en 2x hasznaltam ovu korul conceive spermabarát sikositot, abban a ciklusban amikor clostit is..és siker!:)

2018. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod.Kértem már másik orvoshoz időpontot.Jövő hónapban tud fogadni,de nagyon dícsérik. Azt a síkosítót mindenféleképp kipróbálom.Ma kellett volna elkezdeni az utrogestant 3x1-et.Be is veszem estére.Még nem késő.
2018. jún. 21. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedd csak. Nem keso! Drukkolok.:-)
2018. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2018. jún. 22. 10:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív,abbahagytam az utrogestant,várom,hogy megjöjjön.:(
2018. júl. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!