Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9 hónapja próbálkozunk a...

9 hónapja próbálkozunk a párommal es egyszerűen nem esek teherbe mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

9 hónapja nem sikerül teherbe esnem pedig szeretnénk mar babát a párommal..

Valaki tudna nekem segíteni hogy mit tegyünk esetleg?! :(


2017. márc. 2. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelentkezzetek be egy meddőségi központba. Mire időpontot kaptok letelik az egy év.


Addig pedig próbálkozzatok. Én azon a véleményen vagyok, hogy a kivizsgálás nem árt. Lehet lekerül rólatok egy lelki gát. Attól, hogy odamentek még lehet minden rendben, de lehet valami probléma is. Ha pedig esetleg van, legalább mielőbb tudjátok kezelni.

2017. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nogyogyasszal megbeszelitek milyen vizsgalatok kellenek. 1 evet mondanak hogy ha addig nem sikerul, akkor erdemes, de mondjuk nem arthat elotte sem egy pajzsmirigy vizsgalat, spermavizsgalat, stb. Ezer oka lehet, nogyogyaszodtol kerdezd mikkel kezdjetek.
2017. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne "sima" nőgyógyászhoz menjetek, mert sok mindenhez nem ért, illetve nem tud vizsgálatot kérni rá. Ha pedig gond van, mindenre elküldenek újra. Ezért is javasoltam a meddőségi központot. Ott párhuzamosan vizsgálnak mindkettőtöket.


Sajnos van tapasztalatom, ezért is írtam

2017. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En nogyogyaszom eleg profi, pontosan tudja miket kell csinalni mivel meddosegi dolgokkal is foglalkozik. Ez doki fuggo, jopar vizsgalatra el tud kuldeni es nem kell megvarni mig a meddosegiben idoontot adnak negy honap mulvara...szoval kezdj a nodokiddal. Ha erti a dolgat akkor par vizsgalatot le is tudtok mire sorra kerulsz egy meddosegin.
2017. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Es hat az a baj meg nagyon hogy a párom ezelőtt 3 eve eleg sokat fuvezett az is baj lehet esetleg?

Nekem pedig vt vesemedence gyulladasom akkor sokat jártam orvoshoz vizsgálatokra fe akkor nekem nem mondtak meddosegre utaló dolgokat :(

Felek :( hogy nem lehet babank

Pedig nagyon szeretnénk 😭

2017. márc. 2. 10:59
 6/13 anonim ***** válasza:
ne felj , en sem estem teherbe 2 es fel evig , most meg sikerult . csak elveszitettem ! de megis sikerult legalabb , mar en is azt kezdtem hinni amit te
2017. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is másfél év után sikerölt, ne keseredj el. Peteérés tesztet használsz? Nekünk az segített, hogy pontosan tudtuk, hogy mikor kell együtt lenni.
2017. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egyszerűbb vizsgálatokat a nőgyógyász is le tudja bonyolítani, addig is, míg kaptok időpontot.

Kell spermavizsgálat a párodnak, neked hormonvizsgálat, ultrahang, ha még nem volt. Esetleg megnézni, nem vagy-e IR-es. + Érdemes peteérésk környékén dokihoz menni, hogy megnézze, egyáltalán van-e peteérésed.

2017. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon banális kérdés, nem is gondoltam rá sose, hogy ilyet egyáltalán meg kell kérdezni, de: csináljátok eleget és jókor csináljátok?

Tesóm másfél évet siránkozott, hogy nekik nem jön össze a gyerek, aztán kiderült, hogy egy hónapban max. 3x szexelnek, és azt se akkor mikor kéne, hanem mikor ráérnek, ami általában nem is akkorra jön ki, mikor esély is lenne a terhességre. Hát mondtam neki, hogy mondjuk én nem rögtön arra gondolnék, hogy nem is lehet gyerekünk, hanem arra, hogy hiába lehet, ha vagy nincs szex, vagy nem akkor mikor épp "termékeny" napjai vannak..

2017. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kérdésekzöme ***** válasza:
Mi lassan egy éve próbálkozunk, múlt hónapba párom el ment urológushoz és kiderült hogy miért nem sikerül össze hozni a babát, javaslom hogy párod menjen el egy sperma vizsgálatra. Ha minden rendben akkor úgy is meddőségi klinikára küldenek titeket. Hormonvérvétel meg esetleg genetikai vérvételt kérjetek mind a ketten.
2017. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!