Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőséggel foglalkozó orvost...

Meddőséggel foglalkozó orvost tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kicsit már kétségbe vagyok esve, mert nem tudom hová menjek, illetve kit válasszak. Tudtok ajánlani szakmailag tényleg jó orvost? Magán is lehet.


Bővebben. Meddőségi kivizsgáláson túl vagyunk. Nálam állapítottak meg PCOS-t, IR-t, egy petevezető elzáródást és picit magasabb TSH szintet. Amikor az endokrinológus áldását adta az inszemre, akkor kiderült, hogy vese gondom van, háziorvoson keresztül. Közben kivizsgáltattuk és szerencsére úgy tűnik, hogy minden rendben vagyis elgördültek az akadályok. Az urológus is áldását adta a babaprojektre. Mivel az általános vérvétel nem volt része a kivizsgálásnak ősszel, így nem derült ki a veseprobléma! Így mentem volna én inszemre... Nekem őszintén a régi orvosomban megrendült a bizalmam más okok miatt is. Nem akarom vele elkezdeni a 3 inszemet, majd lombikot, ugyanis ezt írta elő.



2018. júl. 4. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város? Így nehéz lesz...
2018. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést Budapest.
2018. júl. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!