Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Félóránkénti vizelés mellett...

Félóránkénti vizelés mellett hogy lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Azt írják több óráig (min. 4-5) visdza kell tartani mert különben nem lesz elég hormontartalom de már 20 perc után is nehéz visszatartani!

2018. júl. 12. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A tesztet reggel a legjobb csinálni, ébredés utáni első vizeletből. Éjszaka csak nem kelsz félóránként pisilni.

Egyébként, nincs húgyúti fertőzésed, hogy ilyen gyakran jársz?

2018. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Hat ha ennyire surun pisilnek akkor tobb reszletbe gyujtenem ossze.
2018. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
ha éjszaka is fél óránként pisilsz menj el orvoshoz.
2018. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Azért akarsz tesztelni mert sokat pisilsz vagy azért mert már késik?


A sok pisilés még nem jel. Én menstruáció előtt rendszeresen visszatartottam a vizet, mindig jól ki is kerekedtem. Mielőtt megjött, vagy kb mikor megjött akkor meg kiengedte a szervezetem a vizet és bizony képes voltam 20 percenként pisilni.

2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli vizeletből kell csinálni. Éjszaka csak nem járkász 20 percenként ki. Ha mégis akkor tényleg hógyúti fertőzésed van.
2018. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tesztelni a pecsételő barna vérzés miatt szeretnék. kb 3 napja van alhasi fájdalommal, rendes menstruációm nincs, pedig egy éve hagytam abba a fogamzásgátló injekciót! Olvastam hogy ez a fajta sűrű sötétbarna pecsételő vérzés a méhen kívüli terhesség tünete is lehet, ezért szeretnék tesztet csinálni, elvileg a méhen kivüli terhességet is kimutatja
2018. júl. 12. 12:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű vizelési inger, alhasi fájdalom és barna pecsételés fertőzést jelent inkább (tapasztalat) ne méhen kívüli terhességre gondolj szerintem. Inkább orvoshoz menj és kérj vizeletvizsgálatot.
2018. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez inkább utal valami fertőzésre mint méhenkivülire. Méhenkivülinél nem pecsételsz hanem rendesen vérzel. Meg ha nincs mas tüneted tuti nem vagy terhes csak össze szedtél egy fertőzést vagy egy jó felfázást. Inkább orvoshoz mennj el mint pisiből akarsz tesztelni.
2018. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a méhen kívüli terhességnél is ilyen tüneteim voltak. Én mindenképpen csinálnék egy tesztet és úgy mennék orvoshoz.
2018. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
a teszt nem mutatja ki h méhen kivüli a terhesség vagy sem...én is barnáztam,normál terhesség volt,ha már késik pár napja nem kell reggeli első vizelet,ki fogja mutatni,azért szokták azt javasoln mert az koncentráltabb,nem a mennyiség miatt
2018. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!