20 millio/ml spermiumszám mellett van esély természetes úton teherbe esni?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen házitesztet, és sajnos az jött ki, hogy a normál tartomány alján vagyok eléggé. Kissé lelombozott a dolog, jövő héten el fogok menni orvoshoz, de azért érdekelne, hogy vannak-e erről tapasztlataitok.
2018. jún. 2. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Van egy jó hírem. A teherbeeséshez 1 db sperma kell.
2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
1, tudod, mi a sperma? Nyilván nem...
2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ah, bocsesz. Spermiumra gondoltam. Pedig azért ezekkel általában tisztában vagyok. :D
2018. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek asszonypajtival!

20millio van 1 mlben.

Na ha csak 2 ml-ből gazdálkodsz is bőven jó,csak 1 kell a babához! :)

Sok sikert!

2018. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VeDi84 ***** válasza:
46%
Épp ennyivel küldtek minket lombikra. Inszeminációt se javasolt az andrológus.
2018. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 millió/ml-rel sikerült, és már a 2.babát várom. Mindkettő előtt elment andrológiai vizsgálatra a férjem. Nem csak a spermaszám számít, hanem a vitalitás is, és a normál morfológia. Neki 70% felett volt mindkettő és 4 ml spermája volt összesen. Doki szerint így ugyanolyan esélyekkel indultunk, mint akinek 20-30 millió van, de 30%os a vitalitás...szóval inkàbb keress egy urológiai magándokit és nézesd meg vele!
2018. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 millióval sikerült. 1,5 év alatt, épp lombik előtti ciklusban. Vannak csodák. Csak hinni kell. A 20 millió az sokkal több mint a 4. Fel a fejjel és bízz magadban.
2018. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!