Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 43 évesen lehetseges teherbees...

43 évesen lehetseges teherbeesni? 5eve a parommal vagyok es nem esek teherbe mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Van akinek sikerül és van akinek nem. Ezt senki nem tudhatja. Ha 5 éve próbálkoztok,akkor nem csak véletlenül nem sikerül. Azóta 43 éves kor körül már lényegesen csökken az esély. Nem erőltetném, inkább örökbefogadnék egy kisgyermeket!
2018. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy már öt éve sem volt ideális a korod a teherbe eséshez. Gondolom a párod idősebb is nálad.

Hogy mi a baj, azt nyilván orvosok tudnák megmondani sok vizsgálat után. De ennyi idősen azon kéne csodálkozni, ha összejönne a baba.

2018. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

de 5 évig nem lettél terhes és egyszer sem voltál közben orvosnál?

én 43 évesen már pont azért tennék, hogy ha eddig nem lett, ezután ne is legyen.

nem csak a biológiai óra miatt, de mire megszületik 44 leszel...érted.

egyébként 20 éves kor után nyilván fokozatosan, de csökken a teherbeesés valószínűsége. egy 35 éves nő biológiailag már nem számít fiatalnak.

2018. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A héten minden nap van egy kérdés 40+ teherbeesés nehézségeiről.


Igen, nehéz, hisz a női szervezet nem véletlenül van úgy "kitalálva", hogy 40 felett már inkább a klimax "előszele" jön, nem a kismamaság. Értem hogy kitolódott a gyerekvállalás és a 40 az az új 30, a 30 az új 20, stb., de a biológiánk ettől még nem változott, csak az életvitelünk és döntéseink.

2018. júl. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg mostanaban rengetegen szülnek 40 felett. Az hogy nektek nem jon ossze orvost kérdeznek es nem itt, ahol sokan elássák mar az embert 40 felett, meg az örökbefogadást erőltetik.
2018. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól még hogy 43 vagy ha minden rendben összes kellett volna már jönnie a babának. Lehet már két év után el kellett volna menni orvoshoz. Ha szeretnél gyereket menjetek el, a vizsgálatok meg stb miatt így is el fog menni sok idő sajnos..ebben a korban inkább már a genetikai betegségek kockázata az igazi probléma szerintem..
2018. júl. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#5! Először is nem erőltettem,hane egy elérhető és ésszerű megoldást említettem,másrészt mi a bajod az örökbefogasással? A legjobb dolog,ami egy

gyermekre vágyó nővel és egy szülőre váró gyermekkel történhet.

Végül megjegyzem,semmi bántót nem kapott a kérdező, 40 fölött nem ideális szülni, nem csak a biológiai kockázatok miatt. Teljesen mindegy hogy meddőségi központba megy vagy a szomszédot kérdezi. Ez a természet törvénye,csak sokaknak nehezére esik elfogadni.

2018. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
41 évesen szültem, most 43 vagyok és reméljük, lesz teso is. Viszont nem értem, miért nem mentél már orvoshoz.
2018. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt egy orvos tudja neked megmondani.
2018. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező és válaszolok szültetek azota?
2022. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!