Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamilyen módszerrel lehetség...

Valamilyen módszerrel lehetséges úgy teherbeesni, hogy közben fogamzásgátlót szedek? Vagy valami, ami növeli picit az esélyét?

Figyelt kérdés
A párom még várni akar picit, én viszont már nagyon szeretnék kisbabát. Nem akarom abbahagyni a gyógyszert, csak szeretnék egy kis esélyt adni, hátha "becsúszik" véletlenül.
2014. jan. 9. 21:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
ha ő nem akar még babát, akkor ezt tartsd tiszteletben, vagy adj neki ultimátumot de én úgy nem vágnék bele, hogy nem vagytok mindketten 100%-osan benne. Az később csak feszültséget szül.
2014. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát én inkább várnék...nem akarnék a saját sietségem miatt elvált anya lenni!

Vagy tedd le a tablettát és mond meg a pasisnak, hogy abbahagytad

Vagy

Szedd és majd a megbeszélt időpontban abbahagyod!

2014. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
tiszteletben tartom, ezért nem hagyom abba. de ő is tiszteletben tarthatná az én akaratomat. miért mindig a nőnek kell engedni?
2014. jan. 9. 21:51
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most már tudom, miért van ennyi "gyógyszer mellett" lettem terhes nő itt...:-(
2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vállaljatok gyereket, ha mindketten szeretnétek, elég aljas dolog lenne tőled, ha teherbe ejtetnéd magad. Különben sem a legjobb dolog úgy teherbe esni, hogy mellette szeded a tablettát (ha egyáltalán lehetséges). Gondolkodj ésszerűen, hány éves vagy amúgy?
2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már annyiszor beszéltünk meg időpontot, már lassan 1 éves lehetne a babánk, ha nem gondolná meg magát állandóan. amint közeledünk az időponthoz, kitalálja, hogy inkább még várjunk vele.
2014. jan. 9. 21:53
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

mert ez egy elég jelentős kérdés ahhoz, hogy "okos enged szamár szenved"-et játszatok.

Ha úgy érzed, ketyeg a biológiai órád, hosszú évek óta együtt vagytok, te 30 felett jóval, és mindent megtudnátok neki adni, akkor adj ultimátumot az egészséges babáért.

De azért, mert te szeretnél babát, ne erőltesd rá.

2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nő meg a férfiről hanem egy gyerekről szól.
2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2014. jan. 9. 21:54
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
talán ki kellene deríteni mi az oka a hezitálásnak
2014. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!