Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Reménykedjek? Ebből lehet baba?

Reménykedjek? Ebből lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú lesz! Tavaly április óta próbálkozunk babával. Idén januárban kerültünk Szegedre a női klinikára. Rengeteg vizsgálat nekem és páromnak is. Nálam megállapították, hogy IR, PCOS, D vitamin és folsav hiány van. Párom teljesen egészséges. Kaptam merckformin xr 1000mg-t naponta két tabletta. Júniusban kaptam clostilbegyt-et napi fel szem 5 napon keresztül. 5. napi uh: bal petefészek felől 0, jobb oldaliban 3 darab tüsző: egy 4,9 egy 5,9 és egy 11,9 mm-es. 7. napi uh: 1 darab 11,7 mm-es a többi eltűnt es a nagy is elkezdett “összemenni”. 13 nap késes után multhet kedden “megjött”. Előző este borzasztó görcsölés sose volt még menstruációs görcsöm. Volt két nap barnázásom ami szinte szilárd, homok szerű volt. Vérzés szinte semmi, csak talán egyszer ürült ki egy alvadt vér darab. Ez 5 napig tartott. A késes alatt természetesen teszteltem de negatív volt. Viszont a melleim feszülnek, fájnak de nem keményebbek, van émelygés és iszony fáradékonyság és ingerültebb érzékenyebb vagyok.

Hétfőn megyek orvoshoz, ezért nem szeretnék tesztelni, de szerintetek lehet meglepetés petezsák uh-n? Vagy ne reménykedjek?


2018. aug. 3. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a negatív tesztet biztosra venném, és nem reménykednék. A késés, és a barna folyás valószínű a hormon problémáid miatt volt.
2018. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hormonprobléma + gyógyszerek rendesen beleavatkoznak a ciklusba. Ezek alapján a terhesség az utolsó amire gondolnék. A gyogyszerekre hamarabb.
2018. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem várandósság.
2018. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Annyira jó lenne már pedig. Mi nem szeretnénk 2-5 gyereket csak egyetlen egyet. Annyira rossz érzés...tényleg fel építettük a házunkat, normális anyagi helyzetben vagyunk, és mas tud szülni 5 gyereket is, ahol az anyagi helyzet és maga a szülők hozzáállása sem megfelelő...és bár tudom, hogy rossz amit érzek, de én miért vagyok ennyire szerencsétlen??
2018. aug. 3. 15:01
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Még nem próbálkoztok olyan rég... azt olvasom, ha két év eltelik, akkor kell nagyobb kivizsgálásokba menni... Szerintem jó, hogy teljesen kivizsgáltattad magatokat! Fogalmam sincs, hogy olyan embereknek, akik ennyire szeretnének babát, mért nem jön össze. Talán végig kell nézni, hogy korábban mik történtek, fogamzásgátlás, lelki okok, biztos, hogy a párod is akarja, nincs rágörcsölés a szexben...(?) Csak gondolkodom veled...
2018. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan sajnos, hogy valaki boldog családban él, valaki árván. Valaki gyönyörűnek születik, valaki genetikai hibákkal netán vakként, vagy értelmi fogyatékosan. Engem is bosszanta és elkeserítene hidd el, de sajnos a világ ilyen. Mindenki más területen szerencsés vagy szerencsétlen Mindenesetre abban bízz, hogy most a gyógyszerek rendbehoznak és majd lesz baba hamarosan!
2018. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,még akár idén is összejöhet a baba,sokan vannak hasonló szituban,nem mindenkinek jön össze PCOS,meg IR-rel egyből össze.
2018. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már két vetélésen vagyok túl (2013,2015). Mindkettő a 11het 4. napján ment el. Utána mondtam páromnak, hogy lelkileg már nem bírom, és pihentessük a baba dolgot. Sose szedtem fogamzásgátlót. Akkor ovszerrel vedekeztünk. Lelkileg és anyagilag is 2017-ben szedtük össze magunkat megterveztünk mindent. Az egész házat babának megfelelően alakítottuk ki. De néha úgy erzem, hogy felesleges.
2018. aug. 3. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a baba "projektet", menjetek el egy kalandos utazásra, csináljátok azt, amihez kedvetek van egy ideig. Ne feleljetek meg senkinek, csak egymásnak. Ne izgassátok magatokat!
2018. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utazás februárban lesz. Akkor megyünk naszutra.
2018. aug. 3. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!