Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Reménykedjek? Ebből lehet baba?

Reménykedjek? Ebből lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú lesz! Tavaly április óta próbálkozunk babával. Idén januárban kerültünk Szegedre a női klinikára. Rengeteg vizsgálat nekem és páromnak is. Nálam megállapították, hogy IR, PCOS, D vitamin és folsav hiány van. Párom teljesen egészséges. Kaptam merckformin xr 1000mg-t naponta két tabletta. Júniusban kaptam clostilbegyt-et napi fel szem 5 napon keresztül. 5. napi uh: bal petefészek felől 0, jobb oldaliban 3 darab tüsző: egy 4,9 egy 5,9 és egy 11,9 mm-es. 7. napi uh: 1 darab 11,7 mm-es a többi eltűnt es a nagy is elkezdett “összemenni”. 13 nap késes után multhet kedden “megjött”. Előző este borzasztó görcsölés sose volt még menstruációs görcsöm. Volt két nap barnázásom ami szinte szilárd, homok szerű volt. Vérzés szinte semmi, csak talán egyszer ürült ki egy alvadt vér darab. Ez 5 napig tartott. A késes alatt természetesen teszteltem de negatív volt. Viszont a melleim feszülnek, fájnak de nem keményebbek, van émelygés és iszony fáradékonyság és ingerültebb érzékenyebb vagyok.

Hétfőn megyek orvoshoz, ezért nem szeretnék tesztelni, de szerintetek lehet meglepetés petezsák uh-n? Vagy ne reménykedjek?


2018. aug. 3. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csodálatos és boldog, örömteli út lesz! Nem okoskodni akarok, nincs nálam a bölcsek köve! Csak jót akarok! (Nekem a baba egy olyan utazáson jött össze, amin egyáltalán nem foglalkoztam baba-kérdéssel) :)
2018. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj. Bocsi 😔
2018. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megjártam tegnap a nőgyógyászt. Menstruacio után 13. nap voltam, ahol már lennie kellene peteérésnek vagy legalábbis tuszőnek. Hat nekem 0. A nyálkahártya is 12-13 mm-helyett 3 mm....mennem kell AMH vizsgalatra. És ott kiderül, hogy egyeltalan van e még petesejtem...ezt nagyon jó átélni 28 évesen...
2018. aug. 7. 08:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( kitartás!
2018. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!