Hogy lesz gyerekem így?

Figyelt kérdés

A férjem ma közölte, hogy 16 év ismeretség után, még nem áll készen a gyerekvállalásra, mert én erre nem vagyok még érett (agyilag). Én 34 éves vagyok ő 36.

Kéremkapcsoljaki.....

Most mit csináljak, de tényleg?

Kifutok az időből. Hagyjam el, és próbáljam meg a lehetetlent, azaz párt keresni családot alapítani rekordidőn belül, vagy kérdezgessem minden ciklusban, hogy érett vagyok-e már szerinte? Amúgy nem leszek érett, mert ilyen vagyok, és szeretek ilyen lenni, amilyen.

Meg egyáltalán már abban se vagyok biztos, hogy akarok egy ilyen embertől.


2018. aug. 12. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mirre alapoza, hogy te vagy eretlen gyerekvalallasra es esetleg nem o az aki nem akar gyereket toled? Miert tart eretlennek?

Amugy minden honapban hiaba kerdezgeted, azzal csak kiakasztod. Lehetseges az a helyzet, hogy neki meg nem kell gyerek.

2018. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,lehet csak ürügyként mondott valamit.De ha nem,akkor meg gáznak tartanám hogy ilyet mond rólam az akivel 16 év óta együtt vagyok,mert ugye ezt negatívan értette.Mert ő annyira érett ? Nem gondolom hogy rövid időn belül megváltozik ez a vélemény,az idő meg csak megy.Meg ahogy érzem meg is bántott téged ezzel.Lehet keresni kellene valakit aki ténylegesen akar családot,ha nagyon szeretnél gyereket.
2018. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha valaki 16 ev utan sem akar elvenni es csaladot alapitani veled az csak ugy eleldegel melleted. Te irod hogy mennyire szereted, ha o is szeretne egy kicsit is akkor legalabb gondolkona a dolgokon es figyelembe venne azt is amire te vagysz.
2018. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem akar gyereket. Ezt el kell fogadnod. Előbb kellett volna tisztázni. Enyi idősen már ne erőltesd ezt.
2018. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 18 éves korod óta együtt vagytok? És hogy érted azt, hogy nem leszel érett, mert olyan, vagy amilyen? Mégis miben nyilvánul ez meg? Mit tart a férjed érett gondolkodásnak?
2018. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk sajnos, hogy mit ért azon, nem vagy érett. Szétszórt vagy, vagy gyerekesnek gondol, úgy látja nem jössz ki jól mások gyerekével? Nem mindegy. Amúgy eddig nem jött szóba köztetek a gyerekvállalás kérdése? Akkor mit mondott? Mert simán lehet, hogy tényleg csak rád fogja, mert ő nem szeretne, de az is lehet, hogy valóban így érzi, de akkor jó lenne megtudnod, hogy konkrétan mi a baja az "érettségeddel".
2018. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak magát menti. Ő nem akar gyereket tőled. Ha te anya szeretnél lenni, mondd meg neki, hogy döntsön, nem lesztek fiatalabbak sajnos. Ilyen hosszú kapcsolat után nehéz lesz nagyon újra párt találni, ráadásul olyat aki gyereket is szeretne. Vagy vele maradsz gyerek nélkül, vagy egyedül vállalsz mesterséges úton. :( sajnálom
2018. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
És ez 16 év után jutott eszébe? Jújj... ezek után vagy nem szedném tovább a gyógyszert (ha már elrabolt 16 évet az életedből, megérdemelné, hogy te se legyél tisztességes vele), vagy - ami járhatóbb út - mielőbb búcsút veszel tőle, és donorspermát veszel igénybe. Szerintem az ilyen ember nem érdemli meg, hogy vele maradj.
2018. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!