Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mennyi idő kellett mire...

Kinek mennyi idő kellett mire teherbe esik? /Többi lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy aki tervezett gyereket, mennyi idő kellett a teherbeeséshez? Viszonylag hamar összejött?

Lehet hülye kérdésnek tűnik, mi 3 hónapja próbálkozunk párommal, ami ahhoz képest nem sok idő, de rengeteg lányt ismerek, akiknek csak egy egyéjszakásból is összejött így kezdek megijedni.

Párommal napi 2-3x, ovulációra odafigyelve, de nem rágörcsölve a gyerekre, mint már írtam 3 hönapja próbálkozunk, volt hogy késett 5 napot a mensim, hányingerrel kísérve, mire gyanakodni kezdtem másnapra megjött.

Egyébként endometriozis gyanúja áll fenn nálam, és a hamarosan megjövő mensim után orvoshoz készülök.

Valaki akinek esetleg ez befolyásolta?



2018. aug. 13. 02:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2-3? A 2-3 naponta szex hatékonyabb, ennyi idő kell, hogy a sperma minősége is jó legyen.

Endometriózis viszont meddőséget okozhat.

Nekem is az van, de teherbe esni gyorsan sikerült.

2018. aug. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első ciklusban összejött. De hidd el ez a ritkább.

Egészséges párok, megfelelő időben történő együttlétekor csak 20-25% esély van a megtermékenyülésre.


A statisztikák szerint egészséges pároknál 1-1,5 év tekinthető normálisnak mire összejön a baba.

De az endometriózis az nagyon komolyan rontja az esélyeket. Reméljük ez a gyanú, nem igazolódik be.

2018. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Az elsőnél nagyon sokára sikerült, a hónapokat már nem tudom, de már nem foglalkoztam vele, hogy mi lesz, akkor 25 éves voltam. A másogikat 27 évesen az első hónapban sikerült, alig hittük el. Most próbáljuk a harmadikat, a 3. hónapnál járunk, de még semmi sajnos.
2018. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3 próbálkozásból 2x teherbe estem. Mindkétszer vetélés lett a vége :(

Szóval nálunk a teherbeesés könnyen megy, csak a megtartással van valami gond, amit még nem tudjuk, hogy micsoda.

2018. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindhárom terhesség elsőre sikerült, de a legelső missed ab lett sajnos. A kislányunkkal utána semmi gond nem volt, a kisfiunkkal pedig nemsokára töltöm a 18. hetet.
2018. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónapja próbálkozunk de semmi eddig. Pedig egészségesek vagyunk( kopp kopp)!!
2018. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Első 18 hónap ,második a 4. hónapban sikerült.
2018. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6 hónap kb.
2018. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4 év
2018. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál 1 évig próbálkoztunk. Akkor nem figyeltem az ovura, azt sem tudtam mi az, így amikor 1 év után ovuteszteltem, akkor azonnal összejött. 2. Babám 2. Hónapra, 3 babám második ciklusban szintén (ő nem maradt velünk).

Most úgy néz ki sikerült teherbe esnem ismét, 5 hetes vagyok, ő a 6. Ciklusban jött össze.

2018. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!