Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Németországban mennyibe kerül...

Eliza2020 kérdése:

Németországban mennyibe kerül egy beültetés? Lassan 1 éve itt lakunk itt dolgozunk.

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok ferjem 29. 2 evvel ezelott azoospermiat diagnosztizaltak mivel a ferjemnek nincsenek elo spermai.Azt mondtak herebiopsziabol nyerhetnek mintat es talan ugy sikerulhet de ha nem akkor donor. Mivel nem volt otthon ra penzunk ugy dontottunk kulfoldre jovunk dolgozni.Nagy nehezen sikerult.Itt meg nem voltunk orvosnal egyenlore gyujtunk meg. Mennyibe kerulhet ez itt? Sikerulhet a herebiopszia?

2018. aug. 18. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon tb alapon ingyenes lett volna. Érdeklődd meg a biztosítódnál kint, de 1000% hogy sokkal drágább mint Mo-n maganuton
2018. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom de erdélyi magyarok vagyunk. Ott semmi sincs ingyen sajnos
2018. aug. 18. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Kinderwunsch centrumot keressetek ott ahol éltek.

Én úgy tudom hogy 4 inszemináció ingyenes, és ha azok nem sikerül el akkor kezdenek a beültetéssel foglalkozni, de mivel nálatok nem opció az inszemináció így valószínű a leleteitek alapján azonnal elkezdik a beültetést.

Árat nem tudok mondani. Azt tudom hogy azért van némi várakozási idő.

2018. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, kinderwunsch-ra keress rá, mi egyszer megkérdeztük, 2000 euró körül van egy beültetés, de egy csomó kivizsgálás is van és azt mondták elsőre az esetek döntő részében nem szokott sikerülni, tehát számolhatsz 4000 euróval...
2018. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2018. aug. 19. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán egyszer vizsgáltassatok ki újra magatokat. Utána a nőgyógyász mindenképp irányít ahová kell.
2018. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia Mi Osnabrücki kinderwunch klinikara jartunk 3200 euro lett volna abból AOK(BETEGBIZTOSITÓ)50%állt igy lett 1600 euró amiből még a Niedersaksen megye a felét vissza fizette igy a mi teljes önerőnk 800 euro volt.Ez az 1 megye fizeti még a tiednek a felet ezt a klinikán mondták 😊Sok sikert
2018. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!