Kinek mi a tapasztalat a lombikkal?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha megosztanátok lányok/fiúk a véleményetek a lombikkal kapcsolatban. Valóban csak 30-35% a teherbeesési valószínűség? Általában miket kell megcsinálni a konzultáció után?

2018. szept. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit mi kaptunk tájékoztatóban 20-30% esélyt írtak egy lombik kezelésre. Konzultáció után amit mondanak. Általában vérvétlek a ciklus meghatározott napjain, petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Nálunk ezek kellettek nekem, a férjemnek is volt vérvétel, spermavizsgálat és urológus. Mi akkor még nem voltunk házasok, így kérték az a közjegyző által hitelesített élettársi nyilatkozatot.

Ha bármi további kérdésed van, szívesen válszolok/segítek. Sok sikert! :)

2018. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én és a férjem lombik előtt minden peteéréskor próbálkoztunk 2 éven át. Nem sikerült soha. 4 lombikból 3 esetben terhes lettem, egyből baba is született. Szóval a 30% az mar egy átlag, és azok is benne vannak akiknek egy lombik se jött össze. Ha nem lenne lombikprogram, talán soha nem lettem volna szülő.
2018. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira nagy téma, hogy nem lehet leírni pár mondatban. Barátnőméknek 6 év után 4.-re jött össze, ikrek. Azalatt rengeteg kezelés, műtétek, stb.
2018. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsutyi ***** válasza:
Én most fogom a második lombikot kezdeni!Injekció és gyógyszer kúra,6.naptól 2 naponta uh,az alapján mondják meg,hogy mikor lesz petesejt leszívás és azután beültetés!
2018. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül átlagban egy lombik? Állami támogatott érdekel!
2018. szept. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!